Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste HEKKMESTER'N 2010, Bilcross - 24.07.2010

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
202   Aleksander Oddløkken   Kna Solør Motorsport   VW   VW Trim Velta  
215   Per Kristian Rustad   NMK Rena   vw   Betong Øst  
222   Gaute Høiseth   NMK Melhus   Vw   Høiseth Motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
333   Jørgen Høiseth   NMK Melhus   vw   Høiseth Motorsport  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Knut Ove Børseth   NMK Melhus   VW   BMsport  
2   Håvar Losen   NMK Melhus   VW   Cross e tøfft  
3   Ole Johan. Smerud.   NMK Hadeland   vw   .  
4   Mats Lysen   KNA Solør Motorsport   Vw   TS Motor  
5   Stian Rambraut   NMK Melhus   VW     
7   Mads Kleppen   NMK Molde   vw     
8   HANS KJETIL MOEN   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
9   Ola Hustad   NMK Molde   VW   Hustad  
10   Svein Ola Losen   NMK Melhus   VW     
11   Svein Hagen   NMK Molde   VW     
12   Kennth Fossmo    NMK Støren        
16   ASGEIR TARALDSEN   NMK Melhus   NSU     
18   Terje Solberg   NMK Melhus   vw TS MOTOR   TS MOTOR  
20   Odd Harald Hansen   NMK Nord-Gudbrandsdal   vw   .  
22   Ola Solberg   NMK Melhus   vw boble   TS MOTOR  
23   Espen Linnerud   NMK Hamar   Skoda     
24   Mikal Skotte   NMK Nord-Gudbrandsdal   Vw   .  
25   Geir Ove Fløan   NAF-Trøndelag   Toyota   Fløan Racing  
26   Helge Øihaugen   NMK Sør-Gudbrandsdal   Vw 1300     
27   Ole Ivar Vermundsdammen   Kna Solør Motorsport   VW   Trim Velta  
28   Arnt helge Solberg   NMK Støren   vw   Team bangan  
30   oddjarle aarhaug   NMK Støren   vw   .  
34   Kjetil Solli   NMK Elverum   VW   Bandit GHogB Racingteam  
35   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   A-team  
36   Bjørn Andresen   NAF Motorsport Hamar   VW   Tangens  
40   tom nårstad   NMK Nord-Gudbrandsdal   vw     
50   kjell bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   KB RACE  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   Vw   Bakkebø M.Sport  
69   Kenneth Knutsen   NMK Hamar   VW   Tangen`s  
70   Jon Olav Snøan    NMK Støren        
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Skoda   Snøan  
72   Daniel Hyttebakk   NMK Støren   Skoda   TEAM SNØAN  
73   Arill Kjelshus   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
83   stian nordstad   NMK Verdal/Levanger   vw     
90   Geir Atle Tålesen   NAF Motorsport HAMAR   VW   Tangen`s  
96   Roger Tangen   ac/bc brumunddal   vw   TANGEN`S  
98   Arild Olderløkken   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   Statoil Vågå  
145   Per olav Storre   NMK Hamar   Vw   GTF  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.