Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Klubbløp 2019, Bilcross - 08.09.2019

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Sander Soknes   NMK Støren   VW Boble   Tema ustu  
201   Simen Soknes   NMK Støren   Vw   Team ustu  
202   Arne Wagnild   NMK Støren   Ford     
203   Markus Fridén   NMK Støren   Vw     
204   Brede Aune   NMK Støren   Mazda   Team Snøan/Kjør for livet  
211   Oskar Riseng   NMK Støren   OPEL   KJØR FOR LIVET  
222   Robin Aarhaug   NMK Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
228   Robin Waldemarsen   NMK Støren   Vw   Nmk støren  
244   Martin Midtlyng   NMK Støren   Ræserbil     
269   Peder Bones   NMK Støren   Mercury   Bukkene bruse motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Kenneth Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
2   Robert Gylland   0   Volvo   TSM Motorsport  
3   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren   Opel   Bukkene bruse motorsport  
4   John Eivind Gunnes   NMK Støren   BMW     
9   Vegar Presthus   Nmk støren   Volvo   TSM motorsport  
10   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel helværst   Lars’n og Johnsen racingteam  
11   Gisle Snøan   Nmk støren   Nissan   Team Snøan  
15   Stein inge Wagnild   NMK Støren   Ford   Bukkene Bruse Motorsport  
20   Arne Solberg   0   Opel     
25   Ole Aune   NMK Støren   Fiat Hayabusa   Bukkene Bruse Motorsport  
29   Andreas Aarhaug   NMK Støren   VW   Aarhaug Motorsport  
30   Odd Jarle Aarhaug   NMK Støren   VW   Aarhaug Motorsport  
40   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
42   Morten Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
45   Kristin Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel     
77   Arne Johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport  
88   Remi Johansson   Nmk Støren   Volvo 245   TSM Motorsport  
96   Tor Soknes   Nmk Støren   VW   Soknes Motorsport  
99   Emil Refseth   NMK Støren   Volvo   TSM MOTORSPORT  
146   Kjetil Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.