Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Kvalløp senior landsfinale, Bilcross - 04.08.2019

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Markus Friden   Nmk støren   Opel     
201   Simen Soknes   NMK STØREN   Vw   Team Ustu  
202   Eivind Gylland   NMK Melhus   Opel   Gylland Motorsport  
203   Odin Kristoffersen   Hell Motorsport lånkebanen   Ford     
211   Oskar Riseng   NMK Støren   Opel   Kjør for livet  
220   Vilde Stokke   NMK Melhus   Opel   Sunnset motorsport  
221   Even S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
222   Robin Aarhaug   NMK Støren   Mazda   Aarhaug Motorsport  
224   Sander Soknes   NMK Støren   VW     
225   Jenny eriksson   NMK Verdal/Levanger   mazda     
228   Robin Waldemarsen   NMK Støren   Vw   Team siste liten racing  
240   Peder Bones   NMK Støren   Volvo   Bukkene Bruse motorsport  
242   Martin Midtlyng   NMK Støren   Volvo   Brombrooom  
294   Brede Aune   NMK Støren   VW   Team Snøan  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Einar Stubsjøen Mo   NMK Melhus   Volvo     
301   Kristoffer Rønning   NMK Molde   Opel     
328   Andrine Rønning   Hell Motorsport   Opel     
333   Dennis Flateng   NMK-nordgubrandsdalen   Opell   Flateng  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ståle Bolland   Nmk melhus   Saab   Kjukken  
2   Alexander Skibnes   Nmk melhus   Opel   TBD Racing  
3   Arvid Kristian Melum   NMK Melhus   Opel   Melum Racing  
4   Stian Børseth Gustad   NMK Melhus   Opel   TBD Racing  
5   Espen Haugbjørg   NMK Melhus   Saab 99     
6   Kjetil Stamstad   NMK Hamar   Volkswagen   HE-BI  
7   Tommy Håkensen   NMK Hamar   Saab   Tangen's  
8   Martin Eriksson   NMK Verdal/Levanger        
9   Tom Rune Eriksson   NMK Verdal/Levanger   toyota     
10   Anders Solberg   0        
11   Lars Søberg   NMK Gardermoen        
12   Lars Antonsen   NMK Hamar   Lat volvo   Tangen's  
13   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren   Vw TS Motor   Bukkene bruse motorsport  
14   Martin Mobakk   NMK Gardermoen   Volvo     
15   Stein inge Wagnild   NMK Støren   Ford   Bukkene Bruse Motorsport  
16   Frank Røen   NMK Surnadal og Rindal   Volvo   Vålljå  
17   Kristian stinus Holden   NMK Surnadal og Rindal   Bolvo   Vålljå  
18   Martin Mobakk   NMK Gardermoen   Volvo     
19   Peder Brøske Moen   NMK Surnadal og Rindal   Opel     
20   Arne Solberg   NMK Støren   Opel     
21   Lasse Fossen   NMK Verdal/Levanger   Opel   Hårberg Motorsport  
22   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
23   Arvid Kristian Melum   NMK Melhus   Opel   Melum Racing  
24   Gisle Berre   NMK Namdal      Automester Namsos Bilteknikk  
25   Ingunn Høiås   NMK MELHUS   Volvo   TEAM HØIÅS  
26   John Eivind Gunnes   NMK Støren   BMW     
27   Vegard Enersen   NMK Engerdal   Nissan     
28   Lars Arne Bredesen   NMK Surnadal og Rindal   Volvo     
29   Emil Folvik   NMK Orkla   Opel   TMD RACING  
30   Odd Jarle Aarhaug   NMK Støren   VW   Aarhaug Motorsport  
31   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
32   Petter Løkken   NMK MELHUS   Peugoplus   Gammelelva rasarlag  
33   Morten Andrè Lie   KNA Eiker   VW     
34   Roger Eidem   Hell Motorsport   Nissan     
36   Roger Eidem   Hell Motorsport   Nissan     
38   Vegard Enersen   NMK Engerdal   Nissan     
40   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
41   Øyvind Wekre   NMK Melhus   Opel     
42   Kjetil Moe   NMK Støren   Volvo   TSM  
44   Robert Gylland   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
48   Lars Opland   0   Opel     
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   K.A.Fossum  
55   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
60   Kenneth Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
69   Roger Eidem   Hell Motorsport   Nissan     
71   Kjell Morten Snøan   Nmk Støren   Opel   Team Snøan  
73   Martin Borten   NMK Melhus   Opel   Borten Motorsport  
77   geir Wågbø   NMK Melhus        
78   Marius Folde   NMK Melhus   Opel   Team Auto-Frakt  
96   kent rune resve   hell motersport   volvo     
99   Vegar Presthus   Nmk støren   Volvo   TSM motorsport  
111   Arild Sandnes   Hell Motorsport   Opel     
113   Terje Holm Nubdal   Nmk namdal   Volvo     
148   Robert Frisli   NMK Verdal/Levanger   Volvo   TF Motorsport  
156   Bjørn Jenssen   NMK Melhus   Alfa Romeo     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
400   Emilie Ebbesen Krokdal   NMK Orkla   Opel   Krokdal motorsport  
403   Hilde Skårild brattset   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
424   Silje Øyen   NMK Valdres   Opel     
425   Ingunn Høiås   NMK MELHUS   Volvo   TEAM HØIÅS  
448   May Eva Sundli   NMK Verdal/Levanger   Volvo   TF Motorsport  
499   Hege Grande   NMK Støren   Mazda   Team Snøan