Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Kveldsløp bilcross, Bilcross - 26.06.2019

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Hanna Berget Tangvik   NMK Melhus   Ford     
201   Markus Friden   NMK Støren   Opel     
202   Nils Magnar Børseth Kjerstad   0   Opel   Kjør for livet  
207   Simen Bjerkset   NMK Melhus   VW   TEAM VR6  
240   Peder Bones   NMK Støren   Volvo   Bukkene Bruse motorsport  
242   Martin Midtlyng   NMK Støren   Volvo   Snurr  
252   Simen Soknes   NMK støren   Vw   Team ustu  
255   Sander Soknes   NMK Støren   VW   Soknes Motorsport  
269   Dennis Johnsen   NMK Melhus   Opel   Lars’n & Johnsen Racingteam  
294   Brede Aune   NMK Støren   VW Golf   Team Snøan/Kjør for Livet  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ståle Bolland   NMK Melhus   Saab   Kjukken  
2   Stian Børseth Gustad   NMK Melhus   Opel   Team TBD  
3   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Opel   Bukkene bruse motorsport  
4   John Eivind Gunnes   0   BMW     
5   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Saab   TBD Racing  
6   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren   Volvo   Bukkene Bruse motorsport  
25   Ingunn Høiås   NMK MELHUS   Volvo   TEAM HØIÅS  
39   Endre Sørlie   NMK Orkla   Volvo     
40   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
42   Kristin Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
46   Isabell Bye   NMK Engerdal   Volvo   Team Tomgang  
60   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan     
86   Stian Seem   NMK Støren   BMW     
99   Emil refseth   NMK Støren   Volvo   TSM MOTORSPORT  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
400   Emilie Ebbesen Krokdal   NMK Orkla   Toyota   Krokdal motorsport  
406   Isabell Bye   NMK Engerdal   Volvo   Team Tomgang  
425   Ingunn Høiås   NMK MELHUS   Volvo   TEAM HØIÅS  
440   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
442   Kristin Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
460   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan