Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Kveldsløp bilcross, Bilcross - 26.06.2019

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Hanna Berget Tangvik   NMK Melhus   Ford     
201   Markus Friden   NMK Støren   Opel     
202   Nils Magnar Børseth Kjerstad   0   Opel   Kjør for livet  
203   Odin Kristoffersen   Hell Motorsport   Ford     
205   Eivind Gylland   NMK Melhus   Opel     
207   Simen Bjerkset   NMK Melhus   VW   TEAM VR6  
211   Oskar Riseng   0   Opel     
212   Arne Wagnild   NMK Støren   Ford     
220   Vilde Stokke   NMK Melhus   Opel   Sunnsetmotorsport  
221   Even S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
222   Robin AARHAUG   NMK Støren   Mazda   Aarhaug Motorsport  
240   Peder Bones   NMK Støren   Volvo   Bukkene Bruse motorsport  
242   Martin Midtlyng   NMK Støren   Volvo   Snurr  
250   Stian Iversen   NMK Melhus   VOLVO   Lade Motor Racing Team  
252   Simen Soknes   NMK støren   Vw   Team ustu  
255   Sander Soknes   NMK Støren   VW   Soknes Motorsport  
266   Joakim Raaket   NMK Melhus   Volvo   Lars'n & Johnsen Racingteam  
269   Dennis Johnsen   NMK Melhus   Opel   Lars’n & Johnsen Racingteam  
294   Brede Aune   NMK Støren   VW Golf   Team Snøan/Kjør for Livet  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Aurora Strøm Helgemo   NMK Melhus   Opel   Lars’n & Johnsen Racingteam  
302   Kristoffer Rønning   NMK Molde   Opel     
365   zander Mellingseter   NMK Melhus   VOLVO   Lade Motor Racing Team  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ståle Bolland   NMK Melhus   Saab   Kjukken  
2   Stian Børseth Gustad   NMK Melhus   Opel   Team TBD  
3   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Opel   Bukkene bruse motorsport  
4   John Eivind Gunnes   0   BMW     
5   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Saab   TBD Racing  
7   Bjørn Jenssen   0   Alfa Romeo     
10   Arne Solberg   0   Opel     
16   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
17   Kristian Stinus Holden   NMK Surnadal og Rindal   Bolvo   Vålljå  
18   Frank Røen   0   Volvo   Vålljå  
19   Tobias Johnsen   NMK Melhus      Lars'n og Johnsen Racingteam  
20   Ole Aune   NMK STØREN   VW   Bukkene Bruse Motorsport  
21   Alexander Solberg Urdshals   Nmk Gaula   Volvo     
23   Arvid MELUM   NMK Melhus   Opel     
25   Ingunn Høiås   NMK MELHUS   Volvo   TEAM HØIÅS  
31   Egil Fosseide   NMK Melhus   Ford     
38   Johnny Helge Flisen   NMK Melhus   Volvo   Flisen Rasing  
39   Endre Sørlie   NMK Orkla   Volvo     
40   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
42   Kristin Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
43   Roar Presthus   NMK Orkla   Mazda   Presthus Motorsport  
44   Robert Gylland   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
46   Isabell Bye   NMK Engerdal   Volvo   Team Tomgang  
60   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan     
63   Bjørn Eirik Brenne   NMK Verdal/Levanger   Volvo     
64   Lars Opland   Nmk Melhus   Opel     
69   kent rune resve   hell motorsport   volvo     
71   Kjell Morten Snøan   Nmk Støren   Opel   Team Snøan  
79   Roar Hansen   Hell Motorsport   Ford     
86   Stian Seem   NMK Støren   BMW     
99   Emil refseth   NMK Støren   Volvo   TSM MOTORSPORT  
123   Joakim Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
406   Isabell Bye   NMK Engerdal   Volvo   Team Tomgang  
425   Ingunn Høiås   NMK MELHUS   Volvo   TEAM HØIÅS  
430   Lena Presthus   NMK Orkla   Mazda 323   Presthus Motorsport  
440   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
442   Kristin Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
460   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan