Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Klubbmesterskap 2018, Bilcross - 08.09.2018

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Robin Waldemarsen   0   Vw   Nmk støren  
211   Martin Wolden Midtlyng   NMK Støren   volvo     
222   Robin Aarhaug   NMK Støren   Mazda   Aarhaug Motorsport  
228   Robin Waldemarsen   0   Vw   Nmk støren  
236   Peder Bones   NMK Støren   Opel   Bukkene bruse motorsport  
250   Markus Friden   Nmk støren   Opel     
252   Simen Soknes   Nmk støren   Vw   Team ustu  
255   Sander Soknes   NMK Støren   VW Boble   Team ustu  
294   Brede Aune   NMK Støren   VW   Kjør For Livet  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ole Eskil Solbergløkk   Nmk Støren   Volvo   Bukkene bruse motorsport  
2   Ole Aune   NMK STØREN   VW   Bukkene Bruse Motorsport  
3   Andreas Aarhaug   Nmk Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
4   John Eivind Gunnes   Nmk Støren   BMW     
5   Kevin Waldemarsen   Nmk Støren   Saab     
6   Gøran Eidebakk   NMK Gaula   Toyota     
7   Stian Solberg   NMK Støren   Vw     
9   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport  
10   Anya Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
11   Kåre Olav Midtlyng   NMK Støren   volvo     
12   Kenneth Fossum   NMK Støren   volvo   TSM motorsport  
15   Eirik Snøan   NMK Støren   Nissan   Team Snøan  
18   Stein inge Wagnild   NMK Støren   Ford   Bukkene Bruse Motorsport  
20   Vegar Presthus   Nmk støren   Volvo   TSM MOTORSPORT  
26   Ola Solberg   NMK Støren   Opel   SFM MOTORSPORT  
29   Lasse Evjen   NMK Støren   Opel     
30   ODD jarle AARHAUG   NMK Støren   VW     
40   Kristin Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
42   Nils Arne Steigedal   NMK STØREN   Volvo   TSM MOTORSPORT  
43   Silje Mari Botnan   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
44   Robert Gylland   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
46   Kjetil Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
49   Arne Solberg   0   Opel     
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel     
66   Øyvind Bakkebø   Nmk Støren   Opel   Bakkebø Motorsport  
69   Jørge Sæter   NMK Støren   volvo   Kjør for livet  
73   Kim Marius Sunnset   NMK Støren   VW Passelat   Team JesusFreaks  
76   Alexander Solberg Urdshals   Nmk gaula   Volvo     
77   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
96   Tor Soknes   Nmk Støren   VW   Soknes Motorsport  
98   Ole Martin Høgsteggen   1   Nissan     
99   Emil Refseth   NMK Støren   Volvo   TSM MOTORSPORT  
100   Karl Soknes   Nmk støren      Team ustu  
120   Espen Småøien   NMK Gaula   VW     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.