Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Kvalløp 2018, Bilcross - 28.07.2018

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
201   Dennis Johnsen   Nmk melhus   Opel   Lars'n & Johnsen Racing  
203   Hanna Berget Tangvik   NMK Melhus   Opel     
205   Odin Kristoffersen   Hell Motorsport Lånkebanen   Ford     
252   Simen Soknes   NMK støren   Golf   Team ustu  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ruben Karijord   NMK Brønnøy   Volvo     
2   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Opel   Bukkene Bruse motorsport  
3   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Saab   TBD Racing  
4   Birger Søyseth   NMK Surnadal og Rindal   Bmw     
5   Martin borten   NMK Melhus   Opel   Melhus autoservice  
6   Terje holm Nubdal   Nmk namdal   Volvo   RBK Sørsia  
7   Kjetil Johnsen   Nmk melhus   Opel   Lars'n & Johnsen Racing  
8   Tobias Johnsen   Nmk melhus   Opel   Lars'n & Johnsen Racing  
9   Oddvar Myren   NMK Støren   VW GOLF     
10   Joakim Skalstad   NMK Bø   Mazda   All In Motorsport  
11   Steffen Krogstad   NMK Melhus   Vw   KGK Racing  
12   Peder brøske Moen   NMK Surnadal og Rindal   Opel     
13   Morten André Åsløkk   Nmk Orkla   SAAB   Åsløkk Motorsport  
14   Amalie Rønning   Hell Motorsport   Opel     
15   Lars martin Kvam   NMK Surnadal og Rindal   Volvo     
16   Frank Røen   NMK Surnadal og Rindal   Volvo     
17   Kristian stinus Holden   Nmk Surnadal & Rindal   Volvo   Vållå racing  
18   Stein inge Wagnild   NMK Støren   Ford   Bukkene Bruse Motorsport  
19   Geir magne Bredesen   Nmk surnadal/rindal   740     
20   Erik Folde   NMK Gaula   saab   nmk gaula motorsport  
24   Nils Arne Steigedal   Nmk støren   Volvo   Tsm Motorsport  
25   Ingunn Høiås   NMK Melhus   OPELS ASTRA   Team Høiås  
26   Andreas Aas   NMK Verdal/Levanger   Toyota     
27   Gaute Høiseth   Nmk Melhus   VW 2,0   Høiseth Motorsport  
29   Lasse Evjen   NMK Støren   Opel     
30   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Renault   Team Snøan  
31   Egil Fosseide   NMK Melhus   Ford     
33   håvard lystad   NMK Melhus   opel   høiås og lystad motorsport  
34   Ørjan Dypdahl   NMK melhus   Volvo   GSG  
35   Steffen Restad   NMK Melhus   Volvo Lortskoff   KGK rental  
36   Dag Blåsberg   NMK Støren   Golf   Team Kårmo  
40   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
42   Kjetil Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
43   Christoffer Høyem   NMK Verdal/Levanger   Peugeot     
44   John Eivind Gunnes   Nmk Støren   BMW     
45   Remi Johansson   NMK STØREN   VOLVO   TSM MOTORSPORT  
47   oddstein sunnset   NMK Orkla   masda   sunnset jensen motorsport  
49   Arne Solberg   NMK Støren   Opel     
55   Jørgen Flisen   NMK Melhus   Volvo   Flisen Racing  
63   Kevin Waldemarsen   Nmk Støren   Vw     
69   kent rune resve   NMK Hell   volvo     
70   Robin Hatling   NMK Verdal/Levanger   VW Hatling   HatlingpoweR  
71   Kjell Morten Snøan   Nmk Støren   Opel   Team Snøan  
77   roar hansen   NMK Hell   ford     
81   anders aasbø   NMK Surnadal og Rindal   BMW     
96   Kim André Størvold   NMK Hitra   BMW   Team Ta Sats  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.