Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Kveldsløp bilcross, Bilcross - 26.06.2018

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Ronja Ljøkjel   Nmk Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
201   Thomas Ler   NMK melhus   Volvo   Ler Motorsport  
202   Odin Kristoffersen   Hell Motorsport Lånkebanen   Ford     
203   Hanna Berget Tangvik   Nmk Melhus   Opel     
211   Dennis Johnsen   0   Opel   Lsrs'n & Johnsen racingteam  
212   Martin Midtlyng   NMK Melhus   volvo     
220   vilde stokke   NMK Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
221   Even Bjørnås   Nmk Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
222   Eirik Børseth Gustad   Nmk melhus   Opel   TBD  
226   Kristian Skorild   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
233   Peder RS bones   NMK Støren      Bukkene bruse motorsport  
252   Simen Soknes   NMK støren   wolksvagen   Ustu  
260   Malin A Wigdahl   NMK Melhus   Nissan   Team Lilla  
263   Simen Bjerkset   NMK Melhus   VW   TEAM VR6  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ole Aune   NMK STØREN   VW   Bukkene Bruse Motorsport  
2   Ståle bolland   NMK Melhus   Saab   Kjukken  
3   Tore Tollersrud   NMK Elverum   Volvo     
4   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport  
5   Tomas Hokseggen   NMK Støren   Saab   Hokseggen  
6   Emil Lunaas   0   VW   Team Il Tempo  
7   odd jarle aarhaug   NMK Støren   vw     
8   Kenneth Fossum   NMK Støren   VOLVO   TSM motorsport  
9   Andreas Aarhaug   Nmk Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
10   Egil Fosseide   Nmk Melhus   Ford     
11   John Eivind Gunnes   Nmk Støren        
12   Stian Børseth Gustad   Nmk melhus   Skoda   Team TBD  
13   Morten André Åsløkk   Nmk Orkla   Volvo   Åsløkk Motorsport  
14   Tobias Johnsen   0   Opel   Lsrs'n & Johnsen racingteam  
15   Kim Marius Sunnset   NMK Støren   Vw   Team JesusFreaks  
16   Frank Røen   Nmk Surnadal & Rindal   Volvo     
17   Kristian Stinus Holden   NMK Surnadal & Rindal   Volvo   Vållå racing  
19   Geir Mellingsæter   NMK melhus   Peugeot     
20   Leif Stian Stubsjøen   NMK Orkla   skoda     
24   Nils Arne Steigedal   Nmk Støren   Volvo   TSM Motorsport  
25   Ingunn Høiås   NMK MELHUS   Opel   Team Høiås  
40   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
48   Kevin Waldemarsen   Nmk Støren   VW     
49   Arne Solberg   NMK Støren   Opel     
66   kent rune resve   NMK Hell   volvo     
77   roar hansen   NMK Hell   ford     
92   Idar Atle Sunnset   NMK Melhus   opel   Sunnset Motorsport  
166   Geir magne Bredesen   Nmk surnadal/rindal   Volvo240     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
425   Ingunn Høiås   NMK Melhus   OPEL   TEAM HØIÅS