Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Klubbløp2017, Bilcross - 30.09.2017

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
212   Henning Aftreth   Nmk støren   Golf   Aftreth motorsport  
221   Sander Soknes   NMK Støren   VW   Soknes Motorsport  
233   Robin Aarhaug   NMK støren   Mazda   Aarhaug motorsport  
242   Kjetil Moe   0   VOLVO så klart   TSM motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Kenneth Fossum   Nmk Støren   Vw   TSM Motorsport  
2   Andreas Bolland   Nmk støren   Opel   Team Snøan  
3   Karl Soknes   NMK støren   Vw   Soknes motorsport  
4   Ole Aune   Nmk Støren   VW   Bukkene Bruse Motorsport  
5   Kim Marius Sunnset   NMK Støren   Vw   Team Jesusfreaks  
6   Øyvind Bakkebø   Nmk Støren   Opel   Bakkebø Motorsport  
8   dag Blås   støren   Heregårsvongn   TEAM KÅRMO  
9   Arne Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
10   Anya Johansson   NMKStøren   Volvo   TSM Motorsport  
12   John Eivind Gunnes   Nmk Støren   Bmw   Aarhaug Motorsport  
15   Eirik Snøan   0   Nissan   Team Snøan  
26   ola solberg   NMK Støren   SKROT   SFM MOTORSPORT  
30   Odd Jarle Aarhaug   NMK støren   Vw   Aarhaug  
35   Andreas Aarhaug   NMK støren   Evo   Aarhaug motorsport  
36   Arne Sinnes   0   Vw   Team kårmo  
40   Vegar Presthus   Nmk støren   Volvo   Team refseth bygg  
42   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
44   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
45   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
48   Kevin Waldemarsen   Nmk Støren   Vw     
49   Arne Solberg   NMK Støren   ....   SFM Motorsport  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   Fossum Motorsport  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW     
69   Rolf Arild Fossum   NMK Støren   Saab   Fossum Racing  
86   Stian Seem   NMK Støren   BMW   Fossum Motorsport  
96   Tor Soknes   NMK Støren   VW   Soknes Motorsport  
99   Emil Refseth   0   Opel   Team refseth bygg  
128   Stian Solberg   Nmk Støren   Du får se     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
410   Anya Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
442   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM motorsport