Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Midt - Norsk Mesterskap, Bilcross - 16.09.2017

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Tobias Johnsen   NMK Melhus   Opel     
207   Emilie Ebbesen Krokdal   NMK Orkla   Toyota   Krokdal motorsport  
212   Kevin Waldemarsen   Nmk Støren        
213   Uno Leander Øien   NMK Hell   Nissan   Øien Motorsport  
223   Arvid Melum   NMK Melhus   Opel   XO Racing  
228   Amalie Rønning   Hell Motorsport   Volvo   Team RÅÅÅÅSA  
234   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan   Team Lilla  
240   Henrik Eid   NMK Melhus   Volvo   Restad Motorsport  
245   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport  
246   Martin Eriksson   Nmk Verdal/Levanger   Mazda     
267   Ida Mortensen   NMK Verdal/Levanger   Opel     
270   Eirin Hastadklev Skotvoll   Hell motorsport   Volvo   Team Rååååsa  
277   Lars Olav Lomundal   NMK Orkla   Mazda   HDM Racing  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
312   Henning Aftreth   Nmk støren   VW   Aftreth motorsport  
320   vilde stokke   melhus   opel     
323   Robin Aarhaug   NMK støren   Mazda   Aarhaug Motorsport  
342   Even S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ingunn Høiås   NMK Melhus   OPEL   TEAM ALONE  
2   Idar Atle Sunnset   NMK Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
3   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Opel   🙉  
4   Ståle Bolland   NMK Melhus   Saab   Kjukken  
5   Stian Gustad   Melhus   Saab   🙉  
6   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Toyota   Bukkene bruse motorsport  
7   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
9   kent rune resve   NMK Hell   volvo     
10   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren      Bukkene bruse motorsport  
11   Ørjan Dypdahl   NMK Melhus   Opel   Aarhaug Motorsport  
12   Stein inge Wagnild   NMK Støren      Bukkene Bruse Motorsport  
13   Johnny Sletvold Øien   NMK Hell   Nissan   Øien Motorsport  
14   Nils arne Steigedal   Nmk Orkla   Volvo   TSM Motorsport  
16   Frank Røen   NMK Surnadal og Rindal   Volvo   👹  
18   Peder brøske Moen   NMK Surnadal og Rindal   Saab     
19   Espen Bredesen   NMK Surnadal og Rindal   Skropel   👹  
20   Ole Morten Aune   NMK STØREN   VW   Bukkene Bruse Motorsport  
22   Kristian Øberg   NMK Orkla   VW   Nerøra Motorsport  
23   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda   Jerpstad Motorsport  
25   Ingunn Høiås   NMK Melhus   OPEL   TEAM ALONE  
26   ola solberg   NMK Støren   SKROT   SFM MOTORSPORT  
28   Andreas Bolland   Nmk støren   Opel   Team Snøan  
30   Oddjarle Asrhaug   Støren   Saab   Aarhaug motorsport  
31   Andreas Aarhaug   0   VW   Aarhaug Motorsport  
33   Stefan Hulsund   Nmkmelhus   Opel   Hulsund racing  
35   Arne Sinnes   Nmk støren   Vw   Team kårmo  
40   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
41   Robin Raaket   KNA Midt-Norge   Peugeot   A-Team Racing  
49   Arne Solberg   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Mazda   Fossum Motorsport  
51   John Eivind Gunnes   NMK Støren   Bmw   Aarhaug Motorsport  
56   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Niissan   Team Snøan  
59   Sindre S. Bjørnås   NMK Orkla   Mazda   Team Bjørnås Motorsport  
60   Richard Bye   KNA Midt-Norge   Volvo     
67   Martin borten   NMK Melhus   Opel   Melhus autoservice / automester  
69   Kim André Størvold   NMK Hitra   BMW   Team Ta Sats  
70   Robin Hatling   NMK Verdal/Levanger   VW   Hatling Motorsport  
89   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
98   Lena Mortensen   NMK Verdal/Levanger   Opel   M&n motorsport  
99   Hans E Mortensen   NMK Verdal/Levanger   Opel     
123   Lars Opland   Nmk melhus   Saab     
171   Roar Presthus   NMK Orkla   Mazda   Presthus Motorsport  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
400   Karoline Kjønhaug   Nmk melhus   Opel     
425   Ingunn Høiås   NMK Melhus   OPEL   TEAM ALONE  
498   Lena Mortensen   NMK Verdal/Levanger   Opel   M&n motorsport