Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Kvalifiseringsløp Bilcross, Bilcross - 24.06.2017

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Martin Eriksson   Nmk Verdal/Levanger   Opel     
204   Uno Leander Øien   NMK Hell   Nissan   Øien Motorsport  
210   Oda Fossum   NMK Støren   Volvo   SFM Motorsport  
213   Sander Næss   NMK Orkla   Mitsubishi   Næss Racing  
214   Ole Johan Steigedal   NMK Orkla   Volvo   Steigedal Racing  
222   Alexander Solberg Urdshals   nmk Gaula motorsport   volvo     
223   Arvid K Melum   NMK Melhus   Opel     
234   Malin Abelsen Wigdahl   NMK Melhus   Nissan   Team Lilla  
240   Anya Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport/Johansson Motorsport  
244   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
245   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport/Johansson Motorsport  
263   Simen Bjerkset   NMK Melhus   VW   Team VR6  
269   Andreas Malm   NMK Molde   Volvo   Malm Racing  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Kristian Skorild   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
321   Even Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
323   Robin Aarhaug   NMK Støren   Mazda   Aarhaug motorsport  
332   Henning Aftreth   NMK Støren   VW     
333   Sander Soknes   NMK Støren   Vw   Soknes Motorsport  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Arild Sandnes   Hell Motorsport   Opel     
2   Nils Arne Steigedal   Nmk Orkla   Mazda   Steigedal Racing Team  
3   Kenneth Fossum   Nmk støren   Volvo     
4   Johnny Sletvold Øien   NMK Hell   Nissan   Øien Motorsport  
5   Andreas Bolland   Nmk Støren   Opel   Team Snøan  
6   Dag Blåsberg   NMK Støren   Skoda   TEAM Kårmo  
7   Kjell Morten Snøan   Nmk Støren   Opel   K.M.Snøan Motorsport  
8   Lars Opland   Nmk melhus   Saab     
9   Thomas finnanger Lande   NMK Namdal   opel   Klæpps disipler  
10   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren   VW Boble   Bukkene bruse motorsport  
11   Steffen Restad   NMK Melhus   Volvo 2x SU   Stromberg pelle rasarlag  
12   Daniel Hopen   NMK Molde      Team Hopen  
13   leif stian stubsjøen   NMK Orkla   skoda     
14   Arnt Ivar Snøan   Nmk Støren   Opel   Team Snøan  
15   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
16   anders aasbø   NMK Surnadal og Rindal   bmw     
17   Birger Søyseth   Nmk surnadal og rindal   Bmw     
18   Lars arne Bredesen   Nmk surnadal/rindal   Volvo     
19   Peder brøske Moen   NMK Surnadal og Rindal   Volvo     
20   Stein inge Wagnild   NMK Støren   Ford   Bukkene Bruse Motorsport  
21   Gøran Fossmo   Nmk Støren   Opel   Bukkene Bruse  
22   Lars ove Bredesen   Nmk surnadal/rindal   Golf     
23   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda   Jerpstad motorsport  
24   Gøran E, Krokdal   NMK Orkla   Toyota   Krokdal motorsport  
25   Ingunn Høiås   NMK Melhus   OPEL   TEAM ALONE  
26   Frode Eriksson   Nmk Verdal/Levanger   Opel     
27   Geir Barstad   NMK Melhus   Oldsmobil   Team Barstad  
30   Morten André Åsløkk   Nmk orkla   Volvo   Åsløkk motorsport  
33   Stefan Hulsund   Nmkmelhus   Opel   Hulsund racing  
35   Arne Sinnes   Nmk støren   Skoda   Team kårmo  
40   Roger Højd   NMK Støren   volvo240   Grøtan  
43   Kristian Øberg   NMK Orkla   VW   Nerøra Motorsport  
46   Runar Holten Moen   NMK Melhus   Volvo   Holten Motorsport  
49   Arne Solberg   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
50   Martin borten   NMK Melhus   Opel   Melhus autoservice / automester  
52   comeback 52 lystad   acc   mazda     
55   Lasse Evjen   NMK Støren   Opel     
69   Tomas Hokseggen   NMK Støren   volvo   Bakkebø Motorsport  
70   Robin Hatling   NMK Verdal/Levanger   VW Boble   Hatling Motorsport  
73   Roger Skorild   NMK Orkla   VW   T.M.D. Racing  
74   Geir Jonny Skorild   NMK Orkla   Fiat   TMD Racing  
77   Stian Klingen   Nmk melhus   Opel   Klingen motorsport  
90   Karoline Kjønhaug   Melhus   Saab     
96   Roger Monkan Eidem   Hell Motorsport   Nissan   Team Eidem  
100   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Niissan   Team Snøan  
113   Terje Holm Nubdal   NMK Namdal   Volvo     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.