Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Klubbløp, Bilcross - 03.09.2016

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
204   Alexander solberg Urdshals   NMK Gaula   volvo     
210   Oda A H Fossum   NMK Støren   Volvo   SFM Motorsport  
240   Anya Johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport - Johansson Racing  
242   Kjetil Moe   Nmk Støren   Volvo   TSM Motorsport  
244   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
245   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport - Johansson Racing  
249   Arne Solberg   NMK Støren      SFM Motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Tor Soknes   NMK Støren   VW   Soknes motorsport  
2   Eirik Snøan   NMK Støren   Volvo   Team Snøan  
3   Jon Olav Snøan   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
4   Gisle Snøan   NMK Støren   Mitsubishi   Team snøan  
5   Lasse Evjen   NMK støren   Opel     
6   Øyvind Bakkebø   Nmk Støren   Vw   Bakkebø Motorsport  
7   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Pyssjedes   Bukkene bruse  
9   Arne Johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport - Johansson Racing  
10   Karl Soknes   0   Vw     
11   Linda Swee   NMK Støren        
17   Tomas Hokseggen   NMK Støren   Opel   Hokseggen Motorsport  
20   Morten Urdshals   NMK Gaula   volvo     
22   Andreas Bolland   Nmk støren   Opel   Team Snøan  
24   Kristin Moe   Nmk Støren   Volvo   TSM motosport  
28   Hanne Anita Halseth   NMK Støren   Vw   Bukkene bruse motorsport  
29   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren   Vw   Bukkene bruse motorsport  
30   odd jarle Aarhaug   NMK Støren   vw     
31   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Volvo 245   Aarhaug Motorsport  
32   Kåre Olav Midtlyng   NMK Støren   Volvo 245   Aarhaug Motorsport  
33   John Eivind Gunnes   NMK Støren   BMW M3   Aarhaug Motorsport  
41   Kenth Roger Højd   NMK Støren   Bmw   Grøtan  
42   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
43   Lill Anita Steigedal   0   Volvo   TSM Motorsport  
44   Morten Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
45   Kenneth Fossum   NMK Støren   Volvo     
47   Geir Fossum   NMK Støren   Peugeot     
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Mercedes Vito     
55   Vegar Presthus   Nmk støren   Volvo     
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW     
69   Nate Lehmann   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
70   Steffen Leinsvang   NMK Gaula   Opel   Leinsvang Racing  
90   Kim Marius Sunnset   NMK Støren   VW   Team Sunnset  
96   Rolf Arild Fossum   NMK Støren   .   Fossum Racing  
100   Ole Hermann Johansen   NMK Støren   Nissan   Johansen motor og morro  
128   Stian Solberg   Nmk Støren   Opel   SFM motorsport  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
411   Linda Swee   NMK Støren        
424   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
442   Kristin Moe   Nmk Støren   Volvo   TSM Motorsport  
443   Lill Anita Steigedal   Støren      TSM Motorsport