Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Jubileumsløp, Bilcross - 13.08.2016

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Arvid Melum   Nmk Melhus   Opel   Gammelelva rasarlag  
201   Tobias Johnsen   0   Opel     
203   Patrick Eide Haltland   NMK Hitra   Volvo   Innsia Racing  
206   Roar Presthus   NMK Orkla   Mazda   Presthus Racing  
207   Sander Næss   NMK Orkla   Mitsubishi   Næss Racing  
210   Oda A H Fossum   NMK Støren   Volvo   SFM Motorsport  
212   Kevin Waldemarsen   NMK Støren   VW   SFM motorsport  
214   Ole Johan Steigedal   Nmk orkla   Volvo   Steigedal racing  
226   Ola solberg   NMK Støren   GOLF   SFM Motorsport  
232   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt AS  
240   Anya Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport / Johansson Racing  
242   Kjetil Moe   Nmk Støren   Volvo   TSM Motorsport  
244   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
245   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport / Johansson Racing  
250   Martin Bollandsås   NMK Melhus   Opel     

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
363   Simen Bjerkset   NMK Melhus   Vw   Team vr6  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ståle Bolland   NMK Melhus   VOLVO   .  
2   Morten Alvstad   NMK Hamar   Nissan     
3   Marius Karlstad   NMK Gardermoen   Mazda     
5   Kenneth Fossum   Nmk støren   Volvo     
6   Ole Christian Vold   nmk tynset   opel     
7   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Toyota   Bukkene bruse motorsport  
8   Tommy Sunnset   NMK melhus   Saab   Melhus Autoservice Kvål  
9   Arnt helge Solberg   Nmk Støre   VW     
10   Andreas Bolland   Nmk støren   Opel   Team Snøan  
11   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
12   Lars Opland   Nmk Melhus   Saab   Aundalen racing  
13   Kjetil Johnsen   NMK Melhus   Opel     
14   Nils Arne Steigedal   Nmk Orkla   Volvo   PS Racing  
15   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   Team VR6  
16   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   SAAB     
17   Tore Tollersrud   NMK Elverum   volvo     
18   simen vian   NMK Aurskog-Høland   Volvo   Vian Motorsport  
19   Martin Borten   NMK Melhus   Opel   Melhus autoservice/ gammelelva rasarlag  
20   leif stian stubsjøen   NMK Orkla   vw     
21   stefan hulsund   nmkmelhus   opel   team hulsund  
22   Lasse Fossen   NMK Verdal/Levanger   Opel   Hårberg Motorsport  
23   Vegard Buland   Nmk verdal/levanger   Opel     
26   Øyvind Bakkebø   Nmk Støren   Vw   Bakkebø Motorsport  
28   Gøran Fossmo   Nmk Støren   Vw     
29   Emil Folvik   NMK Orkla   Opel Tmd   Tmd Racing  
30   Arne Sinnes   Nmk støren   Vw   Team kårmo  
31   Jon Anders Holten   NMK Melhus   Gråtass   Hg motorsport  
32   Gaute Høiseth   Nmk Melhus   Volvo   Høiseth Motorsport  
33   Oddvar Myren   NMK STØREN   VW     
37   Steffen Leinsvang   NMK Gaula   VW   Leinsvang Racing  
39   Kurt erling Eide   Nmk hitra   Mazda   Innsia RacinG  
40   Steffen Restad   NMK Melhus   Volvo   Restad Motorsport  
41   Kenth Roger Højd   NMK Støren   Bmw   Grøtan  
43   Christoffer Høyem   NMK Verdal/Levanger   Opel   Team tafatt  
46   Iver Fossum   NMK Støren   Nissan     
47   Geir Sigmund Fossum   NMK Støren   Toyota   SFM  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Mercedes   SFM Motorsport  
51   kjell roar singstad   NMK Melhus   opel     
52   Camilla Berg   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
55   Jo Erik Aa   Nmk Orkla   Toyota MR2   Aa_Motorsport  
57   Ole Aune   NMK Støren   Peugeot   Bukkene Bruse Motorsport  
64   Erik Ude   NMK Verdal/Levanger   Opel   Fiasko  
65   Daniel Femundsenden   NMK Engerdal   Opel   Team Tomgang  
69   Steffen Hammerås Krogstad   NMK Melhus   Volvo   KGK Racing  
70   Robin Hatling   NMK Steinkjer   VW   Hatling Motorhavari A/S  
71   Kjell Morten Snøan   Nmk Støren   Usikker   Team Snøan  
74   Geir Jonny Skorild   NMK Orkla   Fiat   TMD Racing  
78   Arnt Kjetil Morken   NMK Orkla   Opel   Team Snøan  
99   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
100   ørjan Dypdahl   NMK Melhus   Opel   Melhus autoservice/ automester  
123   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda   Jerpstad Motorsport  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.