Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Bilcross i Ulvstuhaugen, Bilcross - 16.08.2009

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
217   Nils-Petter Rogneslien   NMK Støren   VOLVO     
222   Gaute Høiseth   NMK Melhus   Vw   Høiseth Motorsport  
223   Hans Herman   NMK Melhus   Volvo   Høiseth Motorsport  
229   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Datsun   Team Bangan  
230   Andreas Aarhaug   NMK Støren   BMW     
232   Kristian Klepp   NMK Steinkjer   Volvo   Klepp Motorsport  
267   ronny klepp   NMK Steinkjer   saab   Team Klepp Racing  
288   alexander skibnes   NMK Melhus   japse blekk   team trondheimbildemontering/ avd.team svartflagg  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
333   Marthe Jensen   NMK Melhus   VW     

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
2   Roger Tangen   ac bc brumunddal   MAZDA   TANGEN`S  
3   kim grytdal   NMK Melhus   honda   grytdal racing  
4   ståle bolland   NMK Melhus   saab   kjukken  
5   kent roger stenbro   NMK Støren   golf     
6   Øyvind Bakkebø   NMK Støren   vw   Bakkis  
7   magnus røvik   NMK Molde   vw   Røvik Racing  
8   John Einar Eid   NMK Melhus   Saab   Sentrum Racing  
9   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   A-Team Racing  
10   Jostein Vestgård   NMK Hamar        
22   Oddstein Sunnset   NMK Orkla   BMW     
24   kjell fossmo   NMK Støren      Bangan  
25   anders bolland   NMK Melhus   opel   bilxtra  
28   Arnt -helge Solberg   NMK Støren   wv   Team bangan  
30   Rune Tiset   NMK Surnadal og Rindal   opel   Team Tiset  
31   Roger Eidem   Naf   Opel     
35   Hans Rønningsgrind   NMK Støren   VW Golf   Team Snøan  
37   alf godtland   NMK Støren      bangan  
38   Odd-Einar Rønningsgrind   NMK Støren   VW Golf   Team Snøan  
40   esten ørjan bye   NMK Melhus   ford   fjøse bc team  
41   kurt fridtjofsen   NMK Orkla   opel     
47   Geir Sigmund Fossum   NMK Støren   Ford   team bangan  
51   håvard lystad   NMK Melhus   mazza ratti   trondheimbildemontering  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW   Tem Bakkis  
62   Erik Solem   NMK Orkla   opel     
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren      Team Snøan  
78   Daniel Hyttebakk   NMK Støren   Nissan   TEAM SNØAN  
86   Torfinn Taraldsen   NMK Trondheim        
91   Jostein Vestgård   NMK Hamar   Opel     
92   Idar Atle Sunnset   NMK Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
96   rune hanger   NMK Melhus   opel     
98   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Nissan Maxima   Team Snøan  
99   Kjell Åge Strand   NMK Molde   Opel     
400   Lene Røvik   NMK Molde   Saab   Røvik Racing  
495   Ann Jorun solemsmo   NMK Støren   volvo   team bangan  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.