Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Tour de Motorsport 2016, Bilcross - 06.07.2016

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda   Team Mazda  
201   Eirik Klingen   NMK Melhus   Volvo     
202   Stian Barstad   NMK Melhus   Oldsmobil     
203   Tobias johnsen   NMK Melhus   opel   .  
204   Alexander Solberg Urdshals   nmk Gaula motorsport   volvo     
205   Karoline Kjønhaug   NMK Melhus   Saab   Team Karoline  
206   Roar Presthus   NMK Orkla   Mazda   PS Racing  
207   Sander Næss   NMK Orkla   Opel   Næss Racing  
210   Oda Amalie Heggvold   NMK Støren   Volvo   sfm  
211   oskar Nonstad   NMK Verdal/Levanger   opel   Nonstad motorsport  
212   Kevin Waldemarsen   NMK Støren   Fiat 85   SFM motorsport  
214   Ole johan Steigedal   NMK Orkla   Volvo   Steigedal racing  
221   Arne solberg   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
222   Lars Olav Løkken Lomundal   NMK Orkla   Mazda   Hokolla Racing  
223   Arvid Melum   NMK Melhus   Opel   Gammelelva Rasarlag  
228   Ola Solberg   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
233   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
234   Malin Wigdahl   NMK Melhus   Nissan     
240   Anya Johansson   NMK Støren   Peugeot   Johansson Racing  
242   Kjetil Moe   NMK Støren   Volvo     
244   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
245   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport - Johansson Racing  
247   Daniel Krogstadnes   0        
254   Emilie Ebbesen Krokdal   NMK Orkla   Opel   Krokdal motorsport  
255   Jo Erik Aa   NMK Orkla   Toyota   Aa-Racing  
269   Andreas Malm   NMK Molde   Volvo   Malm Racing  
272   jørgen Flisen   NMK Melhus   volvo   flisen racing  
277   Uno Leander Øien   Naf Motorsport Trøndelag   Nissan   Øien Motorsport  
299   Lindita Fridtjofsen   NMK Orkla   Mazda     

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
533   Henrik Eid   NMK Melhus   Volvo   Restad Motorsport  
563   Simen Bjerkset   NMK Melhus   Vw   Team vr6  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   Team VR6  
2   Alexander Hauglid   NMK Valdres   Opel   Team Talast  
3   Lene Røvik   NMK Molde   VW     
4   Kristian Røvik   NMK Molde   Vw     
5   Stefan Hulsund   NMK Melhus   Opel     
6   Knut Arvid Ustad   NMK Orkla   Mitsubishi   Team Usta(d)Bil  
7   Rune Aftreth   NMK Støren   Volvo   Tsm  
8   Renato Garden   NMK Alta   Audi     
9   Asbjørn Hermansen   NMK Rendalen   Honda     
10   Kim Anders Grytdal   NMK Gardermoen   Opel   ..  
11   Geir Barstad   NMK Melhus   Chevrolet     
12   Vidar Røvik Aure   NMK Molde   VW     
13   Ronni48 Rønne   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-frakt  
14   Nils Arne Steigedal   NMK Orkla   Opel   PS Racing  
16   Knut Edvin Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     
17   Stian Klingen   NMK Melhus   Opel     
18   Arve Monkan   NAF Motorsport Trøndelag   Opel     
19   bjørnar bech jensen   NMK Bardu   Honda   demlå motorsport  
20   Kim gammeltorp   NMK Nord-Gudbrandsdal   Bmw     
21   kim Høiås   melhus   masda   høiås&lystad  
22   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
23   joakim flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel   Flateng Motorsport  
24   Bjørn Roald Langnes   NMK Molde   volvo     
25   leif stian stubsjøen   NMK Orkla   vw     
26   Erik Andøl   NMK Orkla   Volvo     
28   John Eivind Gunnes   NMK Støren   BMW     
29   Øystein Sørtømme   NMK Melhus   Opel     
30   Ole Thomas Bergum   NMK Valdres      Team Talast  
31   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
32   Kristian Klepp   NMK Steinkjer   Volvo   Klepp Motorsport  
33   Jørgen Blø   0   opel   Dæmlå motorsport  
34   Liz Wessel   NMK Drammen      Wessel Motorsport  
35   Lasse Rud   NMK Gardermoen   Opel   Team Grevling  
41   Kenth Roger Højd   NMK Støren      Grøtan  
42   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
44   Morten Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
45   Kenneth Fossum   NMK Støren   Volvo     
46   Iver Fossum   NMK Støren   Nissan     
47   Geir Sigmund Fossum   NMK Støren   Toyota   sfm  
48   Nate Lehmann   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
50   kjell roar singstad   NMK Melhus   opel     
51   Øivind Wekre   NMK Melhus   volvo   ..  
54   Steffen Krogstad   NMK Melhus   Vw   KGK Racing  
66   Roger Monkan Eidem   NAF Motorsport Trøndelag   Nissan   Team Eidem  
67   Ronny Klepp   NMK Steinkjer   Volvo     
69   Bjørn erik Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Volvo     
70   Steffen Restad   NMK Melhus   volvo   ..  
77   Johnny Sletvold Øien   Naf Motorsport Trøndelag   Nissan   Øien Motorsport  
78   Tom Grytdal   NMK Gardermoen      Team Grevling  
80   Geir Haustreis   NAF motorsport Trøndelag   Saab   Team Haustracing  
82   Arne Sinnes   NMK Støren   Vw   Team kårmo  
87   Anders Kongsrud   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   Statoil Vågå  
88   Morten Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     
89   Sindre Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   Honda     
90   Kim Marius Sunnset   NMK Støren   Vw   Team Sunnset  
92   Idar Atle Sunnset   NMK Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
99   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
100   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Saab   TBD Racing  
101   Stian Børseth Gustad   NMK Melhus   Saab   TBD Racing  
107   Roger Iversen   NAF Motorsport Drammen   Opel   Team Rosa  
110   ørjan Dypdahl   NMK Melhus   skropel   Melhus autoservice/ gammelelva rasarlag  
111   Erlend Nonstad   NMK Verdal/Levanger      Nonstad motorsport  
112   Marte Thomassen   NMK Gardermoen   Ford   Team Rosa  
113   Terje Holm Nubdal   NMK Namdal   volvo     
123   Lars Opland   NMK Melhus   Honda     
128   Stian Solberg   NMK Støren   opel   SFM  
145   morten andre brenna   NMK Drammen   volvo   galskapmotorsport.com  
170   Robin Hatling   NMK Steinkjer   VW   Hatling Motorsport  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
400   Liz Wessel   NMK Drammen      Wessel Motorsport  
401   Lene Røvik   NMK Molde   VW     
405   Lena Presthus   NMK Orkla   Mazda   Presthus Motorsport  
412   Marte Thomassen / deb.   NMK Gardermoen   Ford   Team Rosa  
426   Hilde Skårild Brattset   NMK Orkla   Opel   TMD RACING  
429   Camilla Berg   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
442   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
443   Lill Anita Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
444   Åshild Onstad   NMK Valdres   Volvo   Team Talast  
466   Thea Monkan Eidem   NAF Motorsport Trøndelag   Nissan   Team Eidem