Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste KLUBBLØP, Bilcross - 03.10.2015

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel vett   Team Snøan  
201   Arne Solberg   NMK Støren   opel   sfm motorsport  
206   Tomas Hokseggen   NMK Støren   VW   Bakkebø Motorsport  
212   kevin waldemarsen   NMK Støren   vw   SFM motorsport  
226   Ola Solberg   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
242   Kjetil Moe   NMK Støren   Volvo   TSM  
244   Jøran Fossum   NMK Støren      Fossum Racing  
245   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport / Johansson Racing Team  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Rune Aftreth   NMK Støren   Volvo     
2   Ole eskil Solbergløkk   NMK Støren   Volvo     
4   Gisle Snøan   NMK Støren   mitsubishi   Team Snøan  
6   Øyvind Bakkebø   NMK Støren   Vw   Bakkebø Motorsport  
7   Stian Solberg   NMK Støren   VW   SFM motorsport  
8   Stian Rambraut   NMK Støren   VW     
10   Karl Soknes   NMK Støren   Vw     
15   Eirik Snøan   NMK Støren   Volvo   Team Snøan  
20   Kenneth Fossum   NMK Støren   Opel   Fossum racing  
28   Arnt Helge Solberg   NMK Støren   VW     
30   odd jarle aarhaug   NMK Støren        
31   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
32   Torstein Børseth   NMK Støren   Opel   Aarhaug Motorsport  
33   Oddvar Myren   NMK Støren   VW Golf   SFM Motorsport  
38   Ole Aune   NMK Støren   VW     
40   Anders Højd   NMK Støren   Volvo   Team Grøtan  
41   Kenth Roger Højd   NMK Støren   BMW   Team Grøtan  
43   Jan Gisle Westby   NMK Støren   Opel   Team Grøtan  
46   Iver Fossum   NMK Støren   Nissan   SMF  
48   Mats Andre Aftreth   NMK Støren   Volvo     
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
51   John Eivind Gunnes   NMK Støren   Bmw   Aarhaug Motorsport  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW   Bakkebø Motorsport  
96   Tor Soknes   NMK Støren   VW   Soknes motorsport  
108   Kim Marius Sunnset   NMK Støren   Vw   Team Grøtan  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.