Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Terje Solbergs minneløp, Bilcross - 02.08.2015

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Kenneth Fossum   NMK Støren        
201   arne solberg   NMK Støren   opel   sfm motorsport  
202   Arill Randen   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
205   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel tå nå slag   Team Snøan  
211   Bård Arne Opland   NMK Melhus   SAAB   Aundalen Racing  
212   kevin waldemarsen   NMK Støren   VET IKKE   SFM motorsport  
214   Ole Johan Steigedal   NMK Orkla   Volvo   Steigedal ræcing  
215   Sivert Rugsveen Hansen   NMK Tynset   Made by team Max motorsport   Team Max motorsport  
217   Sander Næss   NMK Orkla   Opel     
221   Mari Størvold Bjørnås   NMK Orkla   Mazda   Team Bjørnås Motorsport  
222   Lars Olav Lökken Lomundal   NMK Orkla   Mazda   Lomundal OIL  
223   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda     
226   ola solberg   NMK Støren      SFM motorsport  
240   jørgen flisen   NMK Melhus   volvo   flisen racing  
244   Jøran Fossun   NMK Støren   Volvo   Fossum Racing  
245   Remi johansson   NMK Støren   Volvo 245   TSM Motorsport  
247   Daniel Krogstadnes   NAF Motorsport Trøndelag      Hell Motorsport  
248   Martin Borten   NMK Melhus   Opel   tsm/gammelelva rasarlag/meca  
250   Oda Amalie Heggvold Fossum   NMK Støren        
263   Runar Holten Moen   NMK Melhus   Volvo   Holten Gruppen Motorsport  
266   Elisabeth Skorild   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
267   Stefan Hulsund   NMK Melhus   Opel   Gammelelva rasarlag  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Tobias johnsen   NMK Melhus   opel   .  
301   Synne Rugsveen Hansen   NMK Tynset   Honda   Team Max Motorsport  
302   Emilie Ebbesen Krokdal   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
303   patrick eide haltland   NMK Hitra   volvo   innsia racing  
333   Ronja Viktoria Sjøli Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
350   Martin Bollandsås   NMK Melhus   Opel   Meca Kvål  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Ståle Bolland   NMK Melhus        
2   Gisle Snøan   NMK Støren   mitsubishi   Team Snøan  
3   Arne Wisløff   NMK Molde   ?     
4   Oddleif Haldsrud   NMK Stor-Elvdal   Opel     
5   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   Team VR6  
6   Tommy Sunnset   NMK Melhus   Opel   Melhus Autoservice/Meca Kvål.  
7   Arnt Kjetil Morken   NMK Orkla   Opel     
9   Helge Øihaugen   NMK Sør-Gudbrandsdal   Volvo   Ligan  
10   Anders Asklund   NMK Støren   Saab   Asklund motorsport  
11   Dag morten Blåsberg   NMK Orkla   Volvo   Team Kårmo  
12   Arne Sinnets   NMK Orkla   Vw   Team kårmo  
14   Daniel Bull aakrann   NMK Tynset   Volvo     
15   Eirik Snøan   NMK Støren        
16   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
17   Kristian Røvik   NMK Molde   VW Boble   Røvik Racing  
18   Arild Solberg   NMK Støren   vw boble TS MOTOR     
19   Espen Småøien   NMK Melhus   VW     
20   Jon Anders Holten   NMK Melhus      Holten Gruppen Motorsport  
21   leif stian stubsjøen   NMK Orkla   vw     
24   John Christian Schevik   NMK Molde   vw     
25   Ingunn Høiås   NMK Melhus   Opel Vectra   Team Høiås  
26   Gaute Høiseth   NMK Melhus   VW   Høiseth MotorSport  
28   Arnt Helge Solberg   NMK Støren   vw boble TS MOTOR     
29   Narve Småøien   NMK Melhus   vw     
30   Gøran Fossmo   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
31   Andreas Aarhaug   NMK Støren   VW   Aarhaug Motorsport  
32   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Saab   TBD Racing  
33   Oddvar Myren   NMK Støren   GOLF   SFM MOTORSPORT  
34   Lars Opland   NMK Melhus   Mazda     
36   Halvor Holten   NMK Melhus        
37   Øyvind Wekre   NMK Melhus   Volvo   Gammelelva R  
38   Ole Aune   NMK Støren   VW     
39   Andreas Myhre   NMK Valdres        
40   Anders Højd   NMK Støren   Volvo   Team Grøtan  
41   Kenth Roger Højd   NMK Støren   BMW   Team Grøtan  
42   Knut Sæther   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
43   Jan GIsle Westby   NMK Støren   Opel   Team Grøtan  
44   Vidar Røvik Aure   NMK Molde   VW     
46   Iver Fossum   NMK Støren   Nissan   SFM Motorsport  
47   Geir Fossum   NMK Støren   Toyota   SFM  
48   Mats Andre Aftreth   NMK Støren        
49   Robert Sem Frisli   NMK Verdal/Levanger   Volvo 240   TF Motorsport  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
51   John Eivind Gunnes   NMK Støren   BMW     
52   Marius Bergum Hilmen   NMK Valdres      Talast  
53   Aleksander Torgersen   NMK Tynset   Volvo   Team Max Motorsport  
55   ørjan dypdahl   NMK Melhus   opel   gammelelva rasarlag  
63   Morten Andrè Lie   KNA Eiker   VW Boble   Betong  
66   Esten Ørja Bye   NMK Melhus   opel     
70   Stian Børseth Gustad   NMK Melhus   Saab   TEAM TBD  
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Skoda   K.M.SNØAN MOTORSPORT  
75   Ole Eskil Solbergløkk   NMK Støren   Nissan     
77   Johnny Sletvold Øien   Naf Motorsport Trøndelag   Nissan   Hell Motorsport  
81   Sindre S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
87   Mads Kleppen   NMK Molde   vw     
92   Idar Atle Sunnset   NMK Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
96   Roger Monkan Eidem   NAF motorsport Trøndelag   Nissan   Hell Motorsport  
99   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
100   bjørn bjørli   NMK Støren   nissan   råen racing  
110   Vidar Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
120   Geir inge Lillestrøm   NMK Tynset   Skoda     
123   Rolf Arild Fossum   NMK Støren   Saab   Fossum Racing  
126   Stian solberg   NMK Støren   vw   sfm motorsport  
130   odd jarle aarhaug   0   vw     
132   Petter Løkken   NMK Melhus   Vw   Gammelelva rasarlag  
135   Steffen Næve   NMK Melhus   Volvo   Restad motorsport  
166   Morten André Åsløkk   NMK Orkla   Volvo   Åsløkk Motorsport  
199   Andreas Ulvin   NMK Rennebu        

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
400   Astrid Gunnesmo   NMK Støren   Opel     
410   Lill Anita Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
425   Ingunn Høiås   NMK Melhus   Opel Vectra   Team Høiås  
466   Thea Monkan Eidem   NAF motorsport Trøndelag   Nissan   Hell Motorsport