Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Tour De Motorsport 2015 BC, Bilcross - 08.07.2015

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Simen Engsvik   NMK Aremark   Volvo     
201   Jonas Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
202   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
203   Mats Andre Bredesen   KNA Solør Motorsport   volvo     
204   Arne Solberg   NMK Støren        
206   Roar Presthus   NMK Orkla   Mazda   Snake Oil  
208   Lars Henrik Sagmoen   KNA Solør Motorsport   mitsubishi     
209   Ørjan Brurud   NMK Melhus   Opel   Kjørforlivet  
210   Ida Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  
211   oda amalie heggvold   NMK Støren   volvo   SFM  
212   kevin waldemarsen   NMK Støren   vw   SFM motorsport  
214   Ola Solberg   NMK Støren   Opel     
215   Lena Presthus   NMK Orkla   Mazda 323   PS Racing  
217   Erik Jensen   NMK Melhus   Opel     
220   Nikolay Rike Grønlund   NMK Konsmo   Saab   Grønlund Motorsport  
221   Mari Størvold Bjørnås   NMK Orkla   Mazda   Team Bjørnås Motorsport  
222   Lars Olav Løkken Lomundal   NMK Orkla   Mazda   Lomundal OIL  
223   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda   Team Mazda  
227   Sander Næss   NMK Orkla   Opel     
230   Ruben Snøan Moum   NMK Melhus   Mitsubishi   Team Snøan  
234   kenneth Fossum   NMK Støren   Volvo   Fossum Racing  
240   jørgen flisen   NMK Melhus   volvo   flisen racing  
244   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   Fossum Racing  
245   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo 245     
247   Daniel Krogstadnes   naf motorsport trøndelag        
248   Martin Borten   NMK Melhus   Golf   Meca / Gammelelva Rsarlag  
250   Joar Aftret   NMK Støren   saab   Aftret Motorsport  
255   Jo Erik Aa Aa   NMK Orkla   Toyota   Aa_Racing  
256   Bård Arne Opland   NMK Melhus   VW   Aundalen Racing  
263   Runar Holten Moen   NMK Melhus   Volvo   Holten Gruppen Motorsport  
266   Elisabeth Stokke Skorild   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
267   stefan hulsund   NMK Melhus   opel   gammelelve rasarlag  
270   Robin Hatling   NMK Steinkjer   Opel     
299   Hilde Skårild Brattset   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Marius Johansen   NMK Tromsø   BMW     
301   Sander Engsvik   NMK Aremark   Volvo     
302   Synne Rugsveen Hansen   NMK Tynset   Honda   Team Max motorsport  
304   Alexander Solberg Urdshals   nmk Gaula motorsport   volvo     
305   iselin Strøm   NMK Kongsberg      GalskapMotorsport  
311   oskar nonstad   NMK Verdal/Levanger   volvo     
312   Emma L. Klund   NMK Aremark   Volvo 240   HK Racing  
313   Uno Leander Øien   NAF Motorsport Trøndelag   Nissan   Hell Motorsport  
323   Arvid Kristian Melum   NMK Melhus   Opel   Gammelelva Rasarlag  
333   Ronja Viktoria Sjøli Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
344   Kjetil Moe   NMK Støren   volvo   TSM  
369   Andreas Malm   NMK Molde   volvo   Malm Racing  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   Team VR6  
2   Vidar Røvik Aure   NMK Molde   VW     
3   Gisle Snøan   NMK Støren   ?   Team Snøan  
4   Anne Petersen   NMK Hell   Mitsubishi   Rammel Racing Team  
5   Renato Garden   NMK Alta   BMW     
6   Tor ole Grythe   NMK Hønefoss   Opel   Team sus og dus  
8   Jan Erik Sevaldholet   NMK Hønefoss   volvo     
9   Gøran Ebbesen Krokdal   NMK Orkla   Volvo   TMD Racing  
11   Martin Nyhagen   NMK Hamar   vw   nyhagenmotorsport  
12   Ole Andreas Grythe   NMK Hønefoss   Volvo   Sus og Dus  
13   Johnny Øien   NAF Motorsport Trøndelag   Nissan   Hell Motorsport  
14   Jan-Olav Engsvik   NMK Aremark   Volvo 245     
16   Petter Hoff Hansen   NMK Gardermoen   Opel     
17   Anders Nygård   NMK Nore og Uvdal   Saab     
18   Bjørn Roald Langnes   NMK Molde   Volvo     
20   Hansi Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / gammelelva rasarlag  
21   Sindre S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
22   Glenn Michael Solberg   KNA Solør Motorsport   Volvo   Bilogmotorbloggen  
23   Christer Nilsen   NMK Verdal/Levanger   Volvo     
24   Halvor Nystuen   NMK Elverum   Vw     
25   Ørjan Dypdahl   NMK Melhus   Saab   Gammelelva rasarlag  
26   Rune Aftreth   NMK Støren   Skoda     
27   Knut Edvin Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
28   Per Olav Storre   NMK Hamar   VW     
29   Tom Erling Nårstad   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
30   ODD JARLE AARHAUG   NMK Støren   VW     
31   Andreas Langehaug   NMK Gol   Volvo     
32   leif stian stubsjøen   NMK Orkla   vw     
33   Oddvar Myren   NMK Støren   VW   SFM Motorsport  
34   Ronni Rønne   NMK Melhus   volvo   Rønne Motorsport  
37   Kjetil Nymoen   NMK Gol   Volvo     
39   Kenneth fossmo   NMK Støren   opel   sfm motorsport  
40   Anders Højd   NMK Støren   Volvo   Grøtan  
41   Kenth Roger Højd   NMK Støren   BMW   Grøtan  
42   Jan GIsle Westby   NMK Støren   Opel   Grøtan  
44   Steffen Krogstad   NMK Melhus   Vw   KgK Racing  
45   Anders Bergstrøm   NMK Hønefoss   peeugeot   Team sus og dus  
46   Knut Arvid Ustad   NMK Orkla   Colt   Team Usta(d)Bil  
47   Geir Sigmund Fossum   NMK Støren   Toyota   SFM  
48   Lasse Rud   NMK Gardermoen   Opel   Team grevling  
49   Jan Skollerud   NMK Hønefoss      Sus og Dus  
50   Øyvind Wekre   NMK Melhus   Volvo   .  
53   Vidar Roaldsøy   NMK Molde   VW   Farstad Bil  
55   kim høiås   nmk melhus   mazda   høiås og lystad motorsport  
56   Arne Wisløff   NMK Molde   Vw     
57   Espen Linnerud   NMK Hamar   ukjent     
58   Svein Aa   NMK Orkla   Mazda     
59   Knut Eilert Strand   NMK Molde   vw     
60   kjell roar singstad   NMK Melhus   opel     
61   Erlend Nonstad   NMK Verdal/Levanger   Toyota MR2   Nonstad Motorsport  
65   Erik Ude   NMK Verdal/Levanger   ukjent     
66   Øyvind Bakkebø   NMK Støren   Vw   Bakkebø Motorsport  
67   Ronny Klepp   NMK Steinkjer   Volvo   Klepp Motorsport  
69   Roger Eidem   NAF motorsport trøndelag   Nissan   Hell Motorsport  
70   Kjell Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   Vw   Kb  
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Opel   K.M.Snøan Motorsport  
74   Ruben Sigfridstad   NMK Rendalen   PV   Bilcross-shop.com  
77   Stian Klingen   Nmk melhus   Volvo     
78   Pål Ronny Olsen   NMK Elverum   Volvo     
88   kim grytdal   NMK Melhus   opel   Team Grevling  
90   Morten Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel   Flateng  
92   Idar AAtle Sunnset   NMK Melhus   opel   Sunnset Motorsport  
97   Lena Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  
98   Hans Erik Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  
99   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
100   Kjetil Kristiansen   NMK Drammen   Opel   Sen Racing  
101   Kristian Klepp   NMK Steinkjer   Volvo   Klepp Motorsport  
111   Joakim Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   Team Flateng  
113   David K Andersen   KNA Solør Motorsport   Saab   Team Bil og Motorbloggen  
123   Lars Opland   NMK Melhus   Mazda   Aundalen racing  
132   Petter Løkken   NMK Melhus   Vw   Gammelelva Rasarlag  
140   Steffen Restad Næve   NMK Melhus   Volvo   Restad motorsport  
143   Oddstein Sunnset   NMK Melhus   Opel     
145   bjørn helge swee   NMK Orkla   ford     
151   Morten Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
187   Joar Vågen   NMK Molde   volvo     
199   Morten Andrè Åsløkk   NMK Orkla   Volvo     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
401   Stina Henriksen   NMK Hønefoss   Volvo   Sus og Dus  
403   Siv Margrete Skollerud   NMK Hønefoss      Sus og Dus  
404   Anne Grete Skollerud   NMK Hønefoss   Mercedes Benz   Sus og Dus  
405   Evy Halvorsen   NMK Hønefoss      Sus og Dus  
410   Jill Johansen   NMK Tromsø   BMW     
469   Thea Monkan Eidem   NAF motorsport trøndelag   Nissan     
482   Liz Wessel   NMK Drammen   Alfa Romeo   Sen Racing  
498   Lena Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport