Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Tour de Motorsport 2014, Bilcross - 09.07.2014

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Emma Forodden   NMK Støren   Opel     
201   sivert Rugsveen hansen   NMK Tynset      team max  
202   Sondre Evjen   NMK Gol   vw     
203   Simen Engsvik   NMK Aremark   Volvo     
204   Petter Hoff Hansen   NMK Gardermoen   Opel     
206   Henrik Brunes   NMK Hamar   Mitsubishi   Tangen`s  
212   camilla bekk   NMK Gardermoen        
215   Tomas Hokseggen   NMK Støren   VW   Bakkebø Motorsport  
220   Andreas Bolland   NMK Støren   opel   Team Snøan  
221   Mari S. Bjørnås   NMK Orkla   Mazda   Team Bjørnås Motorsport  
222   Kenneth Fossum   NMK Støren   Ford   Fossum Racing  
223   Ola Jerpstaad   NMK Orkla   Mazda   Team Mazda  
224   Joakim Flateng   NMK Nord-Gudbrandsdal   Honda   Flateng motorsport  
225   Jo Erik Aa   NMK Orkla   Toyota   Aa_Racing-Team  
226   Mats Andre Aftreth   NMK Støren      TSM Motorsport  
229   Rolf Arild Fossum   NMK Støren   .   Fossum Racing  
235   Bård Arne Opland   NMK Melhus   SAAB   Aundalen Racing  
237   Dennis Mørkhagen   NMK Elverum   Saab   Lillegrend  
244   Ruben Sigfridstad   NMK Rendalen   Volvo   www.Bilcross-shop.com  
247   Daniel Krogstadnes   NMK Hell   Audi     
250   Mats Andre Bredesen   KNA Solør Motorsport   volvo   vw trim velta  
266   Ørjan dypdahl   NMK Melhus   saab   gammelelva rasarlag  
267   Stefan Hulsund   NMK Melhus   Opel   Gammelelva rasarlag  
269   Martin Andre Borten   NMK Melhus   VW GOLF   Gammelelva Rasarlag  
270   Robin Hatling Hansen   NMK Steinkjer   Opel     
280   Joachim Haustreis   NMK Melhus   Toyota   Team Haustracing  
290   Kristoffer Olderløkken   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel   OK-RACING  
296   Kenneth Sommervold   NMK Støren   volvo     
299   Vegard Buland   NMK Hell   Opel vectra   Hell Motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   ida Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  
301   Emil Lunaas   NMK Tynset   VW   Team Il Tempo  
302   Oda Amalie Heggvold Fossum   NMK Støren   Volvo   SFM Motorsport  
303   Jonas Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   Vw   VW  
304   Joar Tøfte   NMK Støren   Opel     
305   Elisabeth Stokke Skorild   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
306   Kevin Waldemarsen   NMK Støren   VW   SFM MOTORSPORT  
307   Remi Johansson   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
323   LARS OLAV LØKKEN LOMUNDAL   NMK Orkla   MAZDA   LOMUNDAL OIL  
344   Jøran Fossum   NMK Støren   Volvo   Fossum Racing  
396   Sander Espnes   NMK Hell   Nissan   Hell Motorsport  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   Team VR6  
2   Anitra Nilsen   Smk eda   Saab   Anitra motorsport  
4   Lasse Rud   NMK Gardermoen   Volvo   Grevling  
5   jens jensen   NAF Motorsport Hamar        
6   Øystein Olsen   NMK Gardermoen   Vw     
7   Ola Løkken   NMK Surnadal og Rindal   Mazda   Sy-bil  
8   Espen Amdahl   NMK Hell   Bmw     
9   olejohan smerud   NMK Hadeland   vw     
10   Thomas Hårberg   NMK Verdal/Levanger   Subaru   Hårberg Motorsport  
11   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab     
12   Roar Evjen   NMK Gol   VW     
13   Aleksander Bredesen   KNA Solør Motorsport   VW   X  
14   kjell arne smerud   NMK Hell   volvo     
15   Anne Petersen   Nmk Hell   Mitsubishi   Rammel Racing Team  
16   Arne Petersen   Nmk Hell   Mitsubishi   Rammel Racing Team  
17   Halvor Nystuen   NMK Elverum   Volkswagen   Nystuen Motorsport  
18   Stefan Eliasson   Smk Eda   Volvo   Allservice Koppom  
19   Tom Atle Sigfridstad   NMK Rendalen   Volvo   Bilcross-shop.com  
20   Anders Asklund   NMK Støren   Saab   Asklund Motorsport  
21   Sindre S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
22   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Mazda   Team Snøan  
23   Ole-Kristian Aamodt   NMK Hamar      Team Eng`s  
26   Øyvind Haugen   NMK Surnadal og Rindal   mazda     
27   Joakim Gjønnes   NMK Verdal/Levanger   Opel   TMD Racing  
28   Geir Inge Lillestrøm   NMK Tynset   Volvo     
29   Emil Folvik   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
30   ODD JARLE AARHAUG   NMK Støren   VW     
33   Glenn Haug   NMK Gardermoen   Saab   Team Grevling  
34   Magnus Bergsjøbrenden   NMK Gardermoen   Saab     
35   Hans Rønningsgrind   NMK Støren   VW   Team Snøan  
36   Ola Hustad   NMK Molde   vw   Team Hustad  
37   Martin Nyhagen   NMK Hamar   golf     
38   Andreas Ulvin   NMK Rennebu        
39   Kjell Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   Vw   Kb  
40   Steffen Restad Næve   NMK Melhus   Volvo   Restad motorsport  
41   Kenth Roger Højd   NMK Støren   BMW   Grøtan  
42   Knut Tarald Sæther   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
43   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
44   Kjetil Evjen   NMK Gol        
45   Steffen Krogstad   NMK Melhus   Vw   KgK Racing  
46   Edvin Hefte   NMK Gol        
47   Geir Sigmund Fossum   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
48   Jan Gunnar Reiremo   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel   KOB-Racing  
50   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
52   håvard lystad   NMK Melhus   mazda   høiås & lystad motorsport  
53   VIDAR ROALDSØY   0   VW     
54   Stian Børseth Gustad   NMK Melhus   BMW   TBD RACING  
55   Alexander Skibnes   NMK Melhus   Opel   TBD Racing  
58   Oddvar Myren   NMK Støren   VW   SFM MOTORSPORT  
59   Ståle R. Grinden   NMK Elverum   Volvo     
60   Arnt Kjetil Morken   NMK Orkla   Opel   Morken  
61   Bjørn Eirik Brenne   NMK Verdal/Levanger   Volvo     
62   Erik Ude   NMK Verdal/Levanger   Volvo     
64   Andreas Ulvin   NMK Rennebu      TSM Motorsport  
65   Geir Aftreth   NMK Støren   Opel   TSM Motorsport  
66   Frode Aftret   NMK Støren        
69   Roar Susegg   NMK Steinkjer   Volvo B19R   Team Listefyll  
70   Jan-Olav Engsvik   NMK Aremark   Volvo 245     
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Opel   K.M. Snøan Motorsport  
75   Jon Anders Holten   NMK Melhus   Volvo     
77   Petter Løkken   NMK Melhus   WV   Gammelelva rasarlag  
87   Tom André Frøhaug   NAF Sør-Østerdal   Volvo   Team Særnmo  
88   kim anders grytdal   NMK Hell   opel   team grevling  
90   Morten Hummelvoll-Asklund   NMK Støren   Saab   Asklund Motorsport  
91   Vegard Jota   NAF Sør-Østerdal   Volvo   Team Særnmo  
92   Simen Ø Blixt   NMK Elverum   vw   Lillegrend  
93   Joar Hamland   NMK Ytre Namdal   Opel Vectra     
98   Hans Erik Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  
99   Ronni Rønne   NMK Melhus   volvo   Rammel Racing Team  
100   Dennis Tyskeberget Fosseid   KNA Solør Motorsport   Volvo     
111   Erlend Nonstad   NMK Verdal/Levanger   Toyota Mr2   Nonstad Motorsport  
112   Glenn Michael Solberg   KNA Solør Motorsport   Volvo   Team bilogmotorbloggen  
142   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
490   Agnes Beate Hamland   NMK Ytre Namdal   Mazda     
498   Lena Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport