Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Høstløp Ulvstuhaugan - Midtnorsk , Bilcross - 01.09.2013

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Kenneth Fossum   NMK Støren   mazda   Fossum Racing  
202   Robert Gylland   NMK Støren   nissan     
209   Tomas Hokseggen   NMK Støren   VW   Bakkebø Motorsport  
210   Sivert R.Hansen   Nmk tynset   Ford   Team max  
212   Stian Børseth Gustad   NMK Melhus   Bmw   Team Gustad  
214   Nils Arne Steigedal   NMK Orkla   Volvo   SRT racing team  
215   Patrick Jønland   NMK Melhus   audi   Team Faksvåg Jønland  
219   Linn elise Gravvold   NMK Surnadal og Rindal   Volvo     
220   Andreas Bolland   NMK Støren   opel   Team Snøan  
222   Vegard Sommervold   NMK Støren   volvo     
224   Petter Løkken   NMK Melhus   WV     
225   Lena Presthus   NMK Orkla   Mazda   Presthus Racing  
226   Mats A Aftreth   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
233   Tommy Sunnset   NMK Melhus   Opel   Kjør for livet  
245   Bård Arne Opland   NMK Melhus   Saab   Aundalen racing  
266   ørjan dypdahl   NMK Melhus   saab   gammelelva rasarlag  
269   Martin Andre Borten   NMK Melhus   VW GOLF   Gammelelva Rasarlag  
281   Morten Andre Åsløkk    Nmk Orkla        
290   Malin Brun   KNA Midt-Norge   Mazda   Fortuna Racing Team  
299   Vegard Buland   NMK Hell   Opel   Hell Motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Ørjan Brurud   NMK Melhus   Nissan sunny   Kjørforlivet/Brmsport  
315   Jo Erik Aa   NMK Orkla   Toyota   Aa_Racing-Team  
321   Mari Størvold Bjørnås   NMK Orkla   Mazda   Team Bjørnås Motorsport  
323   ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda   Team Mazda  
333   Emma Forodden   NMK Støren   Opel   Team Forodden  
340   Jørgen Flisen   NMK Melhus   Volvo   Flisen racing  
345   Mats Løkken   NMK Melhus   Opel     

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Opel   SFM  
2   Ann Siri Steigedal Moe   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
3   Kurt Erling Eide   NMK Hitra   Volvo   Innsia RacinG  
4   Lill Anita Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
5   Espen Amdahl   NMK HELL   Bmw     
6   Geir Aftreth   NMK Rennebu   Opel     
7   Andreas Ulvin   NMK Rennebu   Volvo     
8   Robert Hermansen   NMK Hamar   Opel     
9   jon egil lufall   NMK Melhus   opel   gekka  
10   Gisle Snøan   NMK Støren   opel   Team Snøan  
14   Roger Eidem   NMK Hell   nissan     
17   Gaute Høiseth   NMK Melhus   Vw   Høiseth Motorsport  
18   terje solberg   NMK Støren   vw   ts motor  
19   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
20   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW     
21   Sindre S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås Motorsport  
22   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
23   Hansi Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt  
24   Andreas Bratlie   NMK Hitra   Toyota   Listefyll  
26   Erik Ude    Nmk Verdal/Levanger        
31   Knut Erik Halgunset   NMK Rennebu   vw     
33   Per Gunnar Hulsund   NMK Melhus   opel   gammelelva rasarlag  
36   Daniel Eriksen   NMK Melhus   Opel     
40   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Mazda   SFM Motorsport  
42   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
45   Hans Rønningsgrind   NMK Støren   VW   Team Snøan  
49   kim Høiås   NMK Melhus   nissan   Høiås &Lystad Motorsport / Kjør for Livet  
50   Anne Petersen   Nmk Hell   Mitsubishi   Rammel Racing Team  
52   håvard lystad   NMK Melhus   mazda   høiås & lystad motorsport  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   Vw   Bakkebø Motorsport  
66   Halvor Holten    NMK Melhus        
70   Benny Alexanderson   NMK Melhus   Audi 80   Team Leira  
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
77   Kim Anders Grytdal    NMK Hell        
80   Geir Haustreis   NMK Melhus   Toyota   Team Haustracing  
88   stein inge wagnild   NMK Støren   ford     
92   Idar Atle Sunnset   NMK Melhus   Opel   Sunnset Motorsport  
109   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Nisssan Maxima   Team Snøan  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
496   Eva Helgemo   NMK Melhus   Vw   Høiseth motorsport