Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Soknedal Sparebankløpet, Bilcross - 28.07.2013

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Kenneth Fossum   NMK Støren   mazda   Fossum Racing  
202   Andrèas Olsson   NMK Elverum   Saab   Team Gulf Motorsport  
203   Kim Arne Sætre   Naf Sør-Østerdal   Volvo   Team Særnmo  
204   camilla bekk   NMK Gardermoen        
205   Petter Hoff   NMK Gardermoen   Opel   Grevling  
206   Robert Gylland   NMK Støren   nissan     
208   Anders Myking   NMK Bergen   VW     
209   Tomas Hokseggen   NMK Støren      Bakkebø Motorsport  
210   Thor Olav Løvaas    NMK Gardemoen        
211   Stian Bergelie    Naf Sør-Østerdal        
213   Andre Hustoft    NMK Vikedal        
214   Nils Arne Steigedal   NMK Orkla   volvo   knus'n racing team  
215   Patrick Jønland   NMK Melhus   Mazda 323   Team Faksvåg Jønland  
219   Linn Elisa Gravvold    Nmk S & R        
220   Andreas Bolland   NMK Støren   opel   Team Snøan  
229   Rolf Arild Fossum   NMK Støren   Honda Civic   Fossum Racing  
245   Bård arne Opland   NMK Melhus   Saab   Aundalen racing  
247   Madly Elise Teistklubb   NMK Molde   Ford     
407   Stian Hoel   NMK Gjøvik   Ford Sierra   Hoel motorsport  
430   stian børseth gustad   NMK Melhus   bmw   team gustad  
444   vegard Sommervold   NMK Støren   volvo   sommervold motorsport  
450   Sanne Karlsen    NMK Melhus        
544   Kenneth Sommervold   NMK Støren   volvo   Sommervold Motorsport  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Jo Erik Aa   NMK Orkla   Toyota   Aa_Racing-Team  
302   Jørgen Flisen   NMK Melhus   Volvo     
321   Mari Størvold Bjørnås   NMK Orkla   Mazda   Team Bjørnås Motorsport  
323   Ola Jerpstad   NMK Orkla   Mazda   Team Mazda  
345   Mats Løkken   NMK Melhus   Opel     
355   Per Stian Storbekkrønning   0   VW   Team Snøan  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Odd Arne Frøhaug   NAF Sør-Østerdal   Opel   Team Særnmo  
3   Arne Særnmo   Naf Søe-Østerdal   Volvo   Team Særnmo  
4   Erik Martin Wagnild   NMK Støren   Ford   Sletta  
5   Gisle Snøan   NMK Støren   opel   team snøan  
6   Anders Asklund   NMK Støren   Saab     
7   Gøran Fossmo   NMK Støren   Vw     
8   Knut Tarald Sæther   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
9   Rune Aftreth   NMK Støren   Volvo     
10   Line Myrvold   NMK Hamar   Vw     
11   Eirik Skogli    NAF Sør-Østerdal        
13   Erik Ude   NMK Verdal/Levanger   renault   www.maskinogmotor.no  
17   Thomas Hårberg   NMK Verdal/Levanger   opel   Hårberg motorsport  
18   Lasse Bragstad Fossen   NMK Verdal/Levanger   Toyota   Hårberg motorsort  
19   Kristian Gustafson   NMK Orkla   VW     
20   Dan Robert Antonsen   NMK Trysil   Mazda 323 gti   Mariåsen Motorsport  
21   leif stian stubsjøen   NMK Orkla   opel     
22   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
25   Ingunn Høiås   NMK Melhus   Opel Vectra gobil'n   Team Høiås  
29   Iver Fossum   NMK Støren   volvo   SFM Motorsport  
31   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Volvo   Aarhaug Motorsport  
36   Roger Eidem   NMK Hell   Opel     
37   Alexander A. Skibnes   NMK Melhus   opel   TBD Racing  
41   stein inge wagnild   NMK Støren   volvo   sletta  
42   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   TSM Motorsport  
45   Hans Rønningsgrind   NMK Støren   VW   Team Snøan  
47   Geir Fossum   NMK Støren   Toyota   SFM  
49   kim Høiås   NMK Melhus   nissan   Høiås &Lystad Motorsport / Kjør for Livet  
51   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Nissan Maxima   Team Snøan  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   Vw     
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
83   Eddie Lyngvær   NMK Orkla   Ford     
88   kim anders grytdal   NMK Hell   opel grytdal motorsport   grytdal motorsport  
89   Anders Haukdal    NMK Støren        
99   Steffen Krogstad    NMK Melhus        
115   Eirik Snøan   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
138   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   SFM Motorsport  
151   Stian Nordstad   NMK Verdal/Levanger   Volvo 343   Nordstad Motorsport  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
400   Sanne Karlsen   NMK Melhus   plæntraktor   TBD Racing