Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste JUBILEUMSLØP 25ÅR 2011, Bilcross - 27.08.2011

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Daniel Hopen   NMK Molde   VW   Team Hopen  
220   Sindre Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås  
228   stian solberg   NMK Støren   vw   team bangan  
240   Martin Nordbotn   NMK Verdal/Levanger   VOLVO     
246   Steffen Krogstad   NMK Melhus   Skoda   Kgk Racingteam  
288   Alexander skibnes   NMK Melhus   samma gamle   trondheimbildemontering  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
313   Rolf Arild Fossum   NMK Støren   Ford Sirævva   Team Bangan  
380   Joachim Haustreis   NMK Melhus   BMW     

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Oddvar Myren   NMK Støren   VW   Team Bangan  
2   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW     
3   Robin Raaket   NMK Melhus   VW   A-Team Racing  
4   ståle bolland   NMK Melhus   saab   kjukken  
6   vegard borten   NMK Melhus   opel   Grl  
7   Kenneth Fossmo    Nmk Støren        
9   jon egil lufall   NMK Melhus   opel   gekka  
10   Anders Asklund   NMK Støren   Saab   Asklund Motorsport  
11   Gisle Snøan   NMK Støren   opel   team snøan  
13   Odd Jarle Aarhaug   NMK Støren      VW Motorsport  
14   Erik Ude   Naf Ms trøndelag   Volvo   Team Råskinn  
21   Magnus Holthe   NMK Melhus   opel   bh  
25   kim grytdal   NMK Melhus   saab grytdal motorsport   grytdal motorsport  
29   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   opel   Team Bangan  
31   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Opel   Aarhaug Motorsport  
32   Emil Folvik   NMK Orkla   Opel   TMD Racing  
36   Oddstein Sunnset   NMK Orkla   Volvo   .  
37   Jon Olav Snøan   NMK Støren      Team Snøan  
42   Knut Tarald Sæther   NMK Støren   VW   Team Bangan  
44   bjørn helge åsløkk   NMK Orkla   ford     
47   Geir Fossum   NMK Støren   Toyota   Team Bangan  
49   Iver Fossum   NMK Støren   Volvo   Team Bangan  
50   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Nissan   Team Snøan  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW   Bakkebø Motorsport  
66   Ole Hermann Johansen    Nmk Støren        
68   per christer nilssen   NMK Trondheim   volvo     
83   Stian Nordstad   NMK Verdal/Levanger   vw     
92   Idar Atle Sunnset   NMK Melhus   Opel Vectra   Sunnset Motorsport  
96   Roger Tangen   amcar brumunddal   volvo   TANGEN`S  
100   Ola Samdal   NMK Orkla   Volvo     
112   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Mazda   Team Snøan  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
412   Ingunn Høiås   NMK Melhus   Opel   Team Høiås  
414   Alexandra Larsen   Naf MS Trøndelag   volvo   Team Råskinn  
415   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   Team Steigedal/Moe  
492   Kristin H Sunnset   NMK Melhus   Opel Vectra   Sunnset Motorsport