Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste SOKNEDAL SPAREBANK LØPET, Bilcross - 02.07.2011

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
201   christoffer høyem   naf motorsport tr-lag      team råskinn  
210   Joakim Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW Golf   JB  
220   Sindre S. Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås  
221   Gaute Høiseth   NMK Melhus   Vw   Høiseth Motorsport  
223   Jørgen Høiseth   NMK Melhus   vw   Høiseth Motorsport  
224   Petter Løkken   NMK Melhus   Vw   Høiseth Motorsport  
228   stian solberg   NMK Støren   vw   team bangan  
233   Marthe Jensen   NMK Melhus   Opel     
234   Silje Grandetrø Ustad   NMK Orkla   Tåyåta   Team Usta(d)Bil  
286   Kristian Hogstad   NAF Motorsport Tr-lag   Peugeot   Team Råskinn  
288   Alexander skibnes   NMK Melhus   mazzarati   trondheimbildemontering  

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Mats Andre` Aftreth   NMK Orkla   Volvo   Aftreth Motorsport  
321   Rolf Arild Fossum   NMK Støren   Ford Sierra     
333   Madly Elise Teistklubb   NMK Molde   Ford escort   .  
389   Vegard buland   naf motorsport tr   BMW     
399   morten andre` åsløkk   NMK Orkla   volvo   team snurring  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Kjell Bævrevoll   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   KB-RACE  
2   Knut Edvin Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel     
3   Geir Olav Sørli   NMK Orkla   mitsubishi     
5   Anders Kongsrud   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW   Statoil Vågå  
6   øyvind bakkebø   NMK Støren   golf   bakebø motorsport  
7   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Nissan   Team Snøan  
8   Einar-Andre Hogstad   NAF Motorsport Trøndelag   Fransk   Team Råskinn  
9   Odd Harald Hansen   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
11   Erik-Martin Wagnild   NMK Støren   vw   sletta  
12   Anders Bakken   NMK Modum-Sigdal   Ford   Non Stop Racing  
14   Kjell Runar Bakken   NMK Modum-Sigdal      Non Stop racing  
15   Arnt Kjetil Morken   NMK Orkla   Volvo     
16   espen linerud   NMK Hamar   boble     
18   Knut Tarald Sæther   NMK Støren   Golf   Team Bangan  
20   leif stian stubsjøen   NMK Orkla   opel     
22   Arnt Ivar Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
23   kim grytdal   NMK Melhus      grytdal motorsport  
24   Jon Olav Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
26   stein inge wagnild   NMK Støren   volvo     
27   Erik Fredriksen   NMK Modum-Sigdal   VW   Non Stop Racing  
28   Arnt Helge Solberg   NMK Støren   boble   team bangan  
29   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   Team Bangan  
30   Tom Erling Nårstad   NMK Nord-Gudbrandsdal   VW     
31   Frode Eriksson   NMK Verdal/Levanger        
32   Bjørn erik Lindsø   NMK Nord-Gudbrandsdal   Opel   Dombås Bil  
34   Eirik Snøan   0   Nissan   Team Snøan  
41   Kenneth Fossmo   NMK Støren   Opel   Team bangan  
47   Geir Fossum   NMK Støren   Toyota   Team Bangan  
49   Iver Fossum   NMK Støren   Volvo   Team Bangan  
50   Frode Fiskvik   Naf Motorsport Trøndelag   Ford     
51   Ole Hermann Johansen   NMK Støren   Opel   Team Johansen  
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW   Bakkebø Motorsport  
66   Arild Westerhaug   NMK Elverum        
71   Kjell Morten Snøan   NMK Støren   Skoda   Team Snøan  
72   Daniel Hyttebakk   NMK Støren   skoda   Team Snøan  
85   Oddvar Myren   NMK Støren   VW   Team Bangan  
95   Jostein Vassengen   NMK Namdal   BMW     
96   Roger Tangen   amcar brumunddal   ford   TANGEN`S  
100   lasse bakken   NMK Modum-Sigdal   bmw 318   non stop racing  
112   Geir Barstad    NMK Melhus        
150   stig-even aas strandvik   NMK Verdal/Levanger   volvo     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
25   Ingunn Høiås   NMK Melhus   Opel   Team Høiås