Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Startliste Soknedal Sparebank løpet, Bilcross - 20.06.2010

< Løpsoversikt

Eventuelle påmeldte som står på venteliste blir markert med V foran startnummer og grå bakgrunn.
Ventelisten er foreløpig sortert på startnummer og ikke aktuell plassering i køen.


Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   stein inge wagnild   NMK Støren   ford     
206   Christian Wisløff   NMK Verdal/Levanger   Opel     
215   May Hege Steigedal   NMK Støren   Volvo   Team Steigedal/Moe  
222   Gaute Høiseth   NMK Melhus   Vw Boble   Høiseth MotorSport  
223   Joakim Konstad   NMK Melhus   Volvo   KRT  
229   Kjell Arne Fossum   NMK Støren   Opel   Team Bangan  
230   andreas aarhaug   NMK Støren   bmw     
233   Marthe Jensen   NMK Melhus   VW     
243   Kristian Øberg   NMK Orkla   VW   Team Toill8  
255   Arnstein Hårstad   NMK Orkla   Volvo     
288   alexander skibnes   NMK Melhus   mazzarati   team trondheimbil-demontering  
298   Emil Hågensen Aune   NMK Verdal/Levanger   Ford     

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Sindre Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Team Bjørnås  
333   Jørgen Høiseth   NMK Melhus   vw   Høiseth Motorsport  
339   Petter Løkken   NMK Melhus   vw   Høiseth Motorsport  

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
1   Tor Helge Snøan   NMK Støren   Nissan   Team Snøan  
4   ståle bolland   NMK Melhus   saab   kjukken  
5   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Saab 99     
6   Daniel Hyttebakk   NMK Støren   Nissan   Team Snøan  
9   jon egil lufall   NMK Melhus   vectra     
10   Øyvind Wekre   NMK Melhus   Volvo   Gammelelva Rasarlag  
11   Brage Stølan   NMK Melhus   OPEL   Gammelelva Rasarlag  
18   Terje Solberg   NMK Melhus   vw   ts motor  
22   Knut Tarald Sæther   NMK Støren   Opel   Team bangan  
25   Ingunn Høiås   NMK Melhus   Opel   Skropel  
27   Kenneth Fossmo   NMK Støren   opel   Team bangan  
28   arnt helge solberg   NMK Støren   vw boble     
29   Iver Fossum   NMK Støren   Opel   Team Bangan  
30   oddjarle aarhaug   NMK Støren   volvo     
33   per gunnar hulsund   NMK Melhus   toyota   tbd  
40   estenvørjan bye   NMK Melhus   ford   trondheimbildemontering team  
42   Morten Steigedal   NMK Støren   Volvo   Team Steigedal/Moe  
45   Terje Sunnset   NMK Melhus   Volvo     
47   Geir Sigmund Fossum   NMK Støren   Toyota   Team Bangan  
51   håvard lystad   NMK Melhus   mazza ratti   team trondheimbildemontering/  
55   Stig Johnny Bjerkenås   NMK Orkla   Ford     
56   Morten Bakkebø   NMK Støren   VW   Bakkebø Motorsport  
57   Ola Solberg   NMK Melhus   vw   Ts motor  
68   Knut Erik Slupphaug DEB.   NMK Melhus   VOLVO   Team Leira  
79   stian grimstad DEB   NMK Melhus   volvo   team leira  
80   Jo Marius Eriksen DEB   NMK Melhus   BMW   team leira  
88   kim anders grytdal   NMK Melhus   saab   grytdal racing  
91   Oddstein Sundset   NMK Orkla   Bayer     
96   Roger Tangen   ac/bc Brumunddal   volvo   TANGEN`S  
98   kenneth sande   NMK Melhus   mazda   sanderacing.no  
99   gisle snøan   NMK Støren   opel   team snøan  

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
451   elin lystad   NMK Melhus   mazza ratti   team trondheimbildemontering/  
495   Ann Jorun Solemsmo   NMK Støren   volvo   Team Bangan