Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Resultater Soknedal Sparebankløpet, Bilcross - 28.07.2013

< Løpsoversikt

Klasse: Junior
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 213  Andre Hustoft   NMK Vikedal    10  10  27 
2 245  Bård arne Opland  NMK Melhus  Saab  10  22 
3 204  camilla bekk  NMK Gardermoen    10  10  10  30 
4 208  Anders Myking  NMK Bergen  VW  10  24 
5 209  Tomas Hokseggen  NMK Støren    10  10  27 
6 214  Nils Arne Steigedal  NMK Orkla  volvo  10  10  27 
7 203  Kim Arne Sætre  Naf Sør-Østerdal  Volvo  10  24 
8 202  Andrèas Olsson  NMK Elverum  Saab  17 
9 229  Rolf Arild Fossum  NMK Støren  Honda Civic  15 
10 407  Stian Hoel  NMK Gjøvik  Ford Sierra  10  10  22 
11 210  Thor Olav Løvaas   NMK Gardemoen    10  20 
12 200  Kenneth Fossum  NMK Støren  mazda  13 
13 247  Madly Elise Teistklubb  NMK Molde  Ford  15 
14 430  stian børseth gustad  NMK Melhus  bmw  17 
15 450  Sanne Karlsen   NMK Melhus    12 
16 211  Stian Bergelie   Naf Sør-Østerdal    13 
17 205  Petter Hoff  NMK Gardermoen  Opel  11 
17 215  Patrick Jønland  NMK Melhus  Mazda 323  11 
19 219  Linn Elisa Gravvold   Nmk S & R   
20 220  Andreas Bolland  NMK Støren  opel 
21 444  vegard Sommervold  NMK Støren  volvo 
22 206  Robert Gylland  NMK Støren  nissan 
23 544  Kenneth Sommervold  NMK Støren  volvo 

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 300  Jo Erik Aa  NMK Orkla  Toyota       
1 302  Jørgen Flisen  NMK Melhus  Volvo       
1 321  Mari Størvold Bjørnås  NMK Orkla  Mazda       
1 323  Ola Jerpstad  NMK Orkla  Mazda       
1 345  Mats Løkken  NMK Melhus  Opel       
1 355  Per Stian Storbekkrønning  VW       

Klasse: Åpen
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 151  Stian Nordstad  NMK Verdal/Levanger  Volvo 343  10  10  30 
2 51  Tor Helge Snøan  NMK Støren  Nissan Maxima  10  10  27 
3 21  leif stian stubsjøen  NMK Orkla  opel  10  10  27 
4 36  Roger Eidem  NMK Hell  Opel  10  10  25 
5 99  Steffen Krogstad   NMK Melhus    10  10  25 
6 71  Kjell Morten Snøan  NMK Støren  Skoda  10  10  27 
7 31  Andreas Aarhaug  NMK Støren  Volvo  10  24 
8 47  Geir Fossum  NMK Støren  Toyota  10  10  23 
9 Rune Aftreth  NMK Støren  Volvo  10  24 
10 17  Thomas Hårberg  NMK Verdal/Levanger  opel  10  10  20 
11 138  Kjell Arne Fossum  NMK Støren  Opel  10  24 
12 Arne Særnmo  Naf Søe-Østerdal  Volvo  10  22 
13 88  kim anders grytdal  NMK Hell  opel grytdal motorsport  19 
14 10  Line Myrvold  NMK Hamar  Vw  10  22 
15 Knut Tarald Sæther  NMK Støren  Opel  17 
16 Odd Arne Frøhaug  NAF Sør-Østerdal  Opel  10  17 
17 Gisle Snøan  NMK Støren  opel  17 
18 42  May Hege Steigedal  NMK Støren  Volvo  15 
19 56  Morten Bakkebø  NMK Støren  Vw  14 
20 Erik Martin Wagnild  NMK Støren  Ford  13 
21 11  Eirik Skogli   NAF Sør-Østerdal    13 
22 83  Eddie Lyngvær  NMK Orkla  Ford  11 
23 45  Hans Rønningsgrind  NMK Støren  VW  10 
24 20  Dan Robert Antonsen  NMK Trysil  Mazda 323 gti  10 
25 37  Alexander A. Skibnes  NMK Melhus  opel 
26 25  Ingunn Høiås  NMK Melhus  Opel Vectra gobil'n 
27 22  Arnt Ivar Snøan  NMK Støren  Skoda 
28 Anders Asklund  NMK Støren  Saab 
29 49  kim Høiås  NMK Melhus  nissan 
30 18  Lasse Bragstad Fossen  NMK Verdal/Levanger  Toyota 
31 115  Eirik Snøan  NMK Støren  Opel 
32 Gøran Fossmo  NMK Støren  Vw 
33 19  Kristian Gustafson  NMK Orkla  VW 
34 13  Erik Ude  NMK Verdal/Levanger  renault 
34 29  Iver Fossum  NMK Støren  volvo 
34 41  stein inge wagnild  NMK Støren  volvo 

Klasse: Damer
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Extreme
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Bandig
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Mini 6-11 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 85 cc 9-13 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 125 cc 12-16 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 250 cc 15 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 650 cc 16 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Open
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Hastighet open
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 1
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 2
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 3
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 4
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Rally 2-hjulstrekk
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Rally 4-hjulstrekk
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.