Forsiden
Ulvstuhaugen
Historie
Terminliste

Påmelding
Tilleggsregler
Startlister
Resultater

Hekkmester'n

Bilder

Ta kontakt
Gjestebok

Overnatting

Gps koordinater til banen

Resultater SOKNEDAL SPAREBANK LØPET, Bilcross - 02.07.2011

< Løpsoversikt

Klasse: Junior
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 220  Sindre S. Bjørnås  NMK Orkla  Volvo  10  10  27 
2 224  Petter Løkken  NMK Melhus  Vw  10  10  27 
3 223  Jørgen Høiseth  NMK Melhus  vw  10  18 
4 288  Alexander skibnes  NMK Melhus  mazzarati  10  24 
5 286  Kristian Hogstad  NAF Motorsport Tr-lag  Peugeot  10  24 
6 221  Gaute Høiseth  NMK Melhus  Vw  10  10  23 
7 228  stian solberg  NMK Støren  vw  17 
8 234  Silje Grandetrø Ustad  NMK Orkla  Tåyåta  15 
9 201  christoffer høyem  naf motorsport tr-lag    17 
10 210  Joakim Bævrevoll  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW Golf  13 
11 233  Marthe Jensen  NMK Melhus  Opel  11 

Klasse: Rekrutt (jr. tr.)
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 300  Mats Andre` Aftreth  NMK Orkla  Volvo       
1 321  Rolf Arild Fossum  NMK Støren  Ford Sierra       
1 333  Madly Elise Teistklubb  NMK Molde  Ford escort       
1 389  Vegard buland  naf motorsport tr  BMW       
1 399  morten andre` åsløkk  NMK Orkla  volvo       

Klasse: Åpen
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 Anders Kongsrud  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW  10  10  10  30 
2 øyvind bakkebø  NMK Støren  golf  10  10  27 
3 112  Geir Barstad   NMK Melhus    10  22 
4 30  Tom Erling Nårstad  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW  10  10  27 
5 Kjell Bævrevoll  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW  10  10  27 
6 Tor Helge Snøan  NMK Støren  Nissan  10  10  25 
7 150  stig-even aas strandvik  NMK Verdal/Levanger  volvo  10  24 
8 95  Jostein Vassengen  NMK Namdal  BMW  21 
9 66  Arild Westerhaug  NMK Elverum    10  10  25 
10 24  Jon Olav Snøan  NMK Støren  Skoda  10  10  20 
11 26  stein inge wagnild  NMK Støren  volvo  10  22 
13 32  Bjørn erik Lindsø  NMK Nord-Gudbrandsdal  Opel  10  19 
14 34  Eirik Snøan  Nissan  10  20 
15 29  Kjell Arne Fossum  NMK Støren  Opel  17 
16 72  Daniel Hyttebakk  NMK Støren  skoda  19 
17 Odd Harald Hansen  NMK Nord-Gudbrandsdal  VW  10  17 
18 16  espen linerud  NMK Hamar  boble  17 
19 100  lasse bakken  NMK Modum-Sigdal  bmw 318  10  16 
20 20  leif stian stubsjøen  NMK Orkla  opel  16 
21 Geir Olav Sørli  NMK Orkla  mitsubishi  10  15 
21 56  Morten Bakkebø  NMK Støren  VW  10    15 
23 50  Frode Fiskvik  Naf Motorsport Trøndelag  Ford  10  15 
24 96  Roger Tangen  amcar brumunddal  ford  15 
25 49  Iver Fossum  NMK Støren  Volvo  15 
26 31  Frode Eriksson  NMK Verdal/Levanger    14 
27 85  Oddvar Myren  NMK Støren  VW  14 
28 Knut Edvin Lindsø  NMK Nord-Gudbrandsdal  Opel  13 
29 15  Arnt Kjetil Morken  NMK Orkla  Volvo  12 
30 51  Ole Hermann Johansen  NMK Støren  Opel  11 
32 27  Erik Fredriksen  NMK Modum-Sigdal  VW 
33 28  Arnt Helge Solberg  NMK Støren  boble   
34 12  Anders Bakken  NMK Modum-Sigdal  Ford   
35 71  Kjell Morten Snøan  NMK Støren  Skoda     
36 Einar-Andre Hogstad  NAF Motorsport Trøndelag  Fransk 
37 18  Knut Tarald Sæther  NMK Støren  Golf   
38 11  Erik-Martin Wagnild  NMK Støren  vw     
38 41  Kenneth Fossmo  NMK Støren  Opel     
40 14  Kjell Runar Bakken  NMK Modum-Sigdal         
40 22  Arnt Ivar Snøan  NMK Støren  Skoda       
40 23  kim grytdal  NMK Melhus         
40 47  Geir Fossum  NMK Støren  Toyota       

Klasse: Damer
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
1 25  Ingunn Høiås  NMK Melhus  Opel  10  10  10  30 

Klasse: Extreme
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Bandig
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Mini 6-11 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 85 cc 9-13 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 125 cc 12-16 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 250 cc 15 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: 650 cc 16 år
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Open
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Hastighet open
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 1
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 2
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 3
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Supernasjonal klasse 4
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Rally 2-hjulstrekk
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.

Klasse: Rally 4-hjulstrekk
Plass  Startnummer  Navn  Klubb  Bilmerke  Sum 
Resultat er ikke publisert.